چهارباغ تا پایان مرداد پیاده‌راه می‌شود

شهرداری اصفهان , 16 تير 1397 ساعت 15:31


اسکان نیوز: قدرت‌الله نوروزی، شهردار اصفهان اظهارکرد: در آینده‌ای نزدیک کلنگ احداث پروژه پل شهید اردستانی واقع در اتوبان فرودگاه به زمین می‌خورد تا با احداث آن گره ترافیکی شمال شرق شهر اصفهان باز شود.
 
وی افزود: به زودی فاز سوم خط اول قطار شهری که در اسفندماه سال گذشته با تلاش شبانه‌روزی نیروهای قطار شهری به پایان رسید و به صورت موقت مورد بهره‌برداری قرار گرفت، با حضور یکی از مقامات ارشد کشوری به صورت رسمی افتتاح می‌شود.
 
شهردار اصفهان ادامه داد: عملیات عمرانی خط دوم قطار شهری اصفهان حدفاصل زینبیه تا خمینی شهر آغاز شده و تاکنون روند انجام فعالیت‌ها خوب بوده است.
 
نوروزی با اشاره به پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر، اظهارکرد: یکی از پروژه‌های مهم شهر که می‌تواند تاثیر زیادی در بخش گردشگری و سپری کردن اوقات فراغت شهروندان داشته باشد، «پیاده‌راه‌سازی چهارباغ عباسی» است.
 
وی ابراز امیدواری کرد: تا قبل از برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان که شهریورماه در اصفهان برگزار می‌شود، بخش زیادی از پیاده‌راه‌سازی چهارباغ انجام و فضای خوبی در اختیار مردم قرار گیرد.
 
شهردار اصفهان با بیان این‌که در راستا توسعه زیرساخت‌های فرهنگی شهر نیز اقدامات خوبی در حال انجام است تا زمینه نشاط اجتماعی هر چه بیشتر مردم فراهم شود، تصریح کرد: در نظر داریم ساخت پردیس سینمایی ساحل در میدان انقلاب که از آذر ماه سال گذشته آغاز شده را تا پایان مردادماه سال‌جاری به اتمام برسانیم.
 
 


کد مطلب: 12107

آدرس مطلب: http://www.eskannews.com/article/12107/چهارباغ-پایان-مرداد-پیاده-راه-می-شود

اسکان
  http://www.eskannews.com