رئیس سازمان برنامه و بودجه:

انبوه‌سازان پایه اصلی توسعه عمرانی کشور هستند

انبوه‌سازان پایه اصلی توسعه عمرانی کشور هستند
نوبخت از آمادگی همه جانبه دولت برای جلب همکاری بخش خصوصی در فرایند عمران کشور خبر داد و انبوه‌سازان را به عنوان پایه‌های اصلی توسعه برشمرد.
سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: ۱۰۰۸۲
Share
اسکان نيوز: نشست مشترک مدیران کانون سراسری انبوه‌سازان ایران و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور در محل این سازمان برگزار گردید.

در این جلسه نوبخت از آمادگی همه جانبه  دولت برای جلب همکاری بخش خصوصی در فرایند عمران کشور خبر داد و انبوه‌سازان را به عنوان پایه‌های اصلی توسعه برشمرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص بیش از هفتادوسه هزار و چهارصد میلیارد تومان برای اجرا دوازده برنامه دولت در حوزه عمرانی سال 1397 خبر داد و تصریح کرد: هدفگذاری دولت در این دوازده برنامه رشد نرخ اشتغال در کشور است.

معاون رئیس جمهور عنوان کرد: احداث 50هزار واحد مسکونی حمایتی، 50هزار واحد مسکونی روستایی و احیا و نوسازی 100هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده از جمله برنامه‌های اصلی دولت در سال جاری خواهد بود.

نوبخت حضور فعال انبوه‌سازان را برای تحقق این برنامه‌ها ضرورتی انکارناپذیر قلمداد کرد.

در ادامه این جلسه جمشید برزگر، رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان ایران نیز، سازمان برنامه و بودجه را تنظیم کننده و مدیریت کننده بودجه‌های تخصیصی دانست.

برزگر ضمن اشاره به برخی از موانع موجود در مسیر شکوفایی بخش مسکن از نوبخت به عنوان سخنگوی دولت درخواست کرد که با همراهی معاونت حقوقی رئیس جمهور در مساله  اخیر پیش آمده میان وزارت کشور و وزارت راه و شهرسازی در موضوع شیوه نامه تبصره 2 ماده 24 آیین‌نامه اجرایی ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، نقش اساسی ایفا کند و ضمن حمایت از اقدام وزیر راه و شهرسازی، عزم جدی دولت را برای خشکاندن ریشه های فساد و رانت در حوزه مهندسی کشور را نشان دهند.

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان با اعلام آمادگی کامل فعالان بخش خصوصی صنعت مسکن و ساختمان برای همراهی با دولت در مسیر تامین مسکن امن و سرپناه مطمئن برای آحاد جامعه، هماهنگی و عزم راسخ دولت را برای حل معضل بافت فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی خواستار شد.
مرجع: کانون سراسری انبوه سازان ایران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.