کاروان تبریز 2018 به یزد رسید

میراث فرهنگی آذربایجان شرقی , 16 ارديبهشت 1397 ساعت 15:59


اسکان نیوز: کاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 که سفر خود را با شعار تبریز ۲۰۱۸ و حمایت از کالای ایرانی، از ۵ اردیبهشت به‌ دستور رئیس‌جمهوری، آغاز نموده‌اند، روز گذشته دهمین روز از سفر خود را در شهرستان سیرجان سپری کردند.

فرشاد رستمی، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ارتباط با ادامه سفر کاروان تبریز 2018، گفت: ازآن‌جا ‌که تبریز در سال 2018 به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی نامیده شده، ازاین ‌رو حرکت این کاروان برای شناساندن هر چه بیشتر ظرفیت‌های گردشگری در تبریز ویژه‌ی 2018 ،به سوی استان‌های مختلف کشور آغاز شد.

رستمی ادامه داد: کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸،  که حرکت خود را با شعار «ایران فراتر از انتظار» آغاز کرده‌اند، علاوه بر معرفی ظرفیت‌های گردشگری و عرضه سوغات و صنایع‌دستی تبریز و استان، با اجرای برنامه توسط گروه‌های هنری و موسیقی محلی آذربایجان شرقی در جمع گردشگران و شهروندان شهر‌های مختلف، فرهنگ غنی و فولکلور (فرهنگ مردم)‌ آذربایجان را هم معرفی می‌کنند.

وی افزود: این کاروان از شهرهای زنجان، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر و قشم و سیرجان عبور کرده و محل اجرا بعدی آن‌ها امروز شهرستان یزد است.
رستمی در پایان خاطرنشان کرد: این کاروان امروز پس از حضور و اجرا در شهر‌ یزد به ایستگاه‌های بعدی خود در شهرهای بیرجند، مشهد، سمنان، ساری، رشت، آستارا، اردبیل، سرعین و مشکین‌شهر خواهد رفت و در آخر به تبریز باز خواهد گشت.
 


کد مطلب: 10186

آدرس مطلب: http://www.eskannews.com/news/10186/کاروان-تبریز-2018-یزد-رسید

اسکان
  http://www.eskannews.com