از پیمانکاری قالیباف تا معاونت نجفی / ارزیابی‌های نجومی آقای شیخ

از پیمانکاری قالیباف تا معاونت نجفی / ارزیابی‌های نجومی آقای شیخ
ابراهیم شیخ، معاون فعلی منابع انسانی شهرداری طی قراردادی با صندوق ذخیره کارکنان شهرداری دوره قالیباف، بابت ارزیابی عملکرد 154 نفر؛ 169 میلیون تومان دریافت کرد. بابت هر نفر 1 میلیون و 100 هزار تومان!
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۲۰:۲۲
کد مطلب: ۱۱۰۶۶
Share
قرارداد با صندوق ذخیره کارکنان شهرداری

به گزارش اسکان نيوز؛ در آخرین روزهای سال 95 صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران طی انعقاد قراردادی با ابراهیم شیخ به ارزیابی کارمندان خود پرداخت. با آن که موضوع قرارداد طراحی مدل شایستگی های کارکنان و مدیران موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری است اما در آخر به ارزیابی پرسنل موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری بسنده شده است. در حقیقت طراحی جای خود را به ارزیابی داده است.

این قرارداد جهت ارزیابی 70 نفر از پرسنل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری منعقد شده اما در یکی از بندهای آن قید شده در صورت افزایش یا کاهش افراد موضوع قرارداد، در پایان حق الزحمه مجری (ابراهیم شیخ) به نسبت افراد محاسبه خواهد شد.

شیخ در ازای هر نفر ارزیابی 11میلیون ریال (معادل 1میلیون و 100هزار تومان) دریافت کرده است. با آن که این قرارداد برای 70نفر از پرسنل و مدیران منعقد شده اما در پایان قرارداد ابراهیم شیخ طی نامه ای خطاب به شریفی، مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری اعلام کرده که 154 نفر از پرسنل و مدیران صندوق ذخیره کارکنانش شهرداری ارزیابی شده اند.
 
تاریخ های ضد و نقیض

یکی دیگر از موارد قابل تامل قرارداد معاون منابع انسانی با موسسه ذخیره کارکنان شهرداری، تاریخ قرارداد است. تاریخ امضای قرارداد 26 اسفند 95 است در حالی که مدت قرارداد از تاریخ اول اسفند 95 به مدت 7 ماه (31 شهریور 96) است. ضد و نقیض بودن تاریخ ها نشان می دهد قبل از انعقاد قرارداد، شیخ کار خود را در صندوق ذخیره شروع کرده است، شروع کار قبل از انعقاد قرارداد یکی از مسائلی بود که مدیریت شهری جدید انتقاد جدی به آن دارند.

ابراهیم شیخ مردادماه 96 ارزیابی پرسنل و مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری را یک ماه زودتر از موعد قرارداد به اتمام رساند و آماده حضور در معاونت انسانی شهرداری شد.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.