نارضایتی اهالی رسانه از طرح ترافیک

نارضایتی اهالی رسانه از طرح ترافیک
عضو شورای شهر تهران با تذکر به معاون حمل و نقل و ترافیک تهران گفت: قرار بود لیست خبرنگارانی که طرح ترافیک دریافت کرده اند منتشر شود، اما تاخیر در عدم انتشار این اطلاعات موجب نارضایتی اهالی رسانه شده است.
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب: ۱۱۲۲۷
Share
به گزارش اسکان نيوز حجت نظری با اشاره به سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری افزود: ضمن ابراز استمرار نگرانی جامعه رسانه ای نسبت به طرح ترافیک خبرنگاران، معاون حمل و نقل و ترافیک باید سهمیه خبرنگاران را براساس نام، رسانه و نوع فعالیت کلیه خبرنگاران اختصاص می دادند.

قرار بود لیست خبرنگارانی که طرح ترافیک دریافت کرده اند منتشر شود، اما تاخیر در عدم انتشار این اطلاعات موجب نارضایتی اهالی رسانه شده است. علیرغم این که خیلی از خبرنگاران برای طرح ترافیک اقدام کردند ولی تا کنون نتوانستند از این حق قانونی خود استفاده کنند. انتشار لیست خبرنگارانی که طرح ترافیک دریافت کرده اند می تواند شفاف سازی کند. زیرا برخی رسانه ها اعلام می کنند که معاون حمل و نقل و ترافیک به دلیل اختلاف سلیقه شخصی هیچ طرحی را به خبرنگارانش تخصیص نداده است. این شفاف سازی می تواند به این حرف و حدیث ها خاتمه دهد.

وی با اشاره به مشکلاتی که در طرح جدید ترافیک وجود دارد، تاکید کرد: در سامانه ثبت نام شهرداری تهران پیامک به رایتل وجود دارد. اگر یک شهروند رایتل داشته باشد نمی تواند طرح ترافیک دریافت کند.  انتظار می رود هر چه سریعتر نسبت به این معضل اقدام کنند. ما در دفتر خودمان به 137 زنگ زدیم و این مشکل را پیگیری کردیم. نرسیدن پیامک به رایتل واقعیت دارد.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.