نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو مطرح کرد:

بوم‌گردی و طبیعت گردی را در استان افزایش خواهیم داد/ انتقاد از برخوردهای سلیقه‌ای با تفریحات مردم

بوم‌گردی و طبیعت گردی را در استان افزایش خواهیم داد/ انتقاد از برخوردهای سلیقه‌ای با تفریحات مردم
نماینده‌مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به تخصیص 55.5 میلیارد تومان از بودجه نمایندگان به رشد زیر ساخت‌های بوم‌گردی و طبیعت‌گردی استان آذربایجان شرقی، گفت: بوم‌گردی و طبیعت گردی را در استان افزایش خواهیم داد.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب: ۱۱۴۳۶
Share
اسکان نيوز: شهاب‌الدین بیمقدار، نماینده‌مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به پتانسیل و ظرفیت بوم‌گردی و طبیعت‌گردی استان آذربایجان شرقی، افزود: طبیعت آذربایجان، بهشت ایران است که بایستی در حوزه طبیعت گردی و بوم‌گردی مسئولان همت بیشتری انجام دهند.

وی در خصوص جلسات و تلاش‌های مکرر نمایندگان مجلس شورا اسلامی استان در جهت بوم‌گردی و طبیعت‌گردی، افزود: مذاکراتی را با نمایندگان استان انجام دادم تا سهم بودجه نمایندگان استان در راستای طبیعت گردی و بوم‌گردی هزینه شود که 6 نماینده تبریز و برخی از نمایندگان استان بودجه خود را به این امر اختصاص دادند و در پی اجرا هدفمند آن جلسات متعددی را با مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان برگزار کرده‌ایم و کارشناسان امر با بررسی‌های انجام گرفته مناطقی را جهت صرف بودجه بوم‌گردی و طبیعت گردی انتخاب کرده‌اند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو ادامه داد: 55.5 میلیارد تومان بودجه به موضوع گردشگری با رویکرد تبریز 2018 اختصاص یافته که در نظر داریم زیرساخت‌های گردشگری و بوم‌گردی و طبیعت گردی استان را تقویت کنیم و صنعت توریسم را به عنوان صنعتی درآمدزا در استان رونق ببخشیم.

بیمقدار در پایان  با انتقاد از برخوردهای سلیقه‌ای نیروی انتظامی در خصوص اجرا هنرها و موسیقی‌های محلی در اماکن عمومی نظیر هتل‌ها و رستوران‌ها، اظهار کرد: با برخوردهای سلیقه‌ای مانع تفریحات سالم و شادی مردم نشویم؛ با مانع تراشی‌ها موجب فرار ارزها به منظور تفریح به کشورهای همسایه نشویم و با اجرا مصوبات دولت مردم را ترغیب به استفاده از  ظرفیت‌های داخلی کنیم. در این خصوص با مدیرکل امور مجلس نیروی انتظامی و استاندار آذربایجان شرقی مذاکراتی انجام گرفته و امیدوارم مشکلات موجود رفع شود.
مرجع: اسلنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.