مرمت کاخ دختر رضاخان به کجا رسید؟

مرمت کاخ دختر رضاخان به کجا رسید؟
معاون میراث فرهنگی البرز گفت: مرمت کاخ مروارید هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.
سه شنبه ۵ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب: ۱۱۷۴۰
Share
اسکان نيوز: حسین امین‌افشار با اشاره به وضعیت کنونی پروژه مرمت کاخ مروارید، اظهار کرد: در حال حاضر نظر کارشناسی گروه‌های متخصص به منظور انتخاب بهترین شکل و روش برای مرمت و بازسازی کاخ مروارید احصا شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر در مرحله پیمانکارهستیم و باید از میان شرکت‌های متقاضی مجموعه ای که تخصص و توان بیشتری را دارد انتخاب کنیم.

وی افزود: تخصیص اولیه کار انجام شده و به استناد این تخصیص شرح عملیات برای مرمت و بازسازی کاخ مروارید تهیه شده و حالا در مرحله انتخاب پیمانکار قرار داریم. کاخ مروارید پروژه‌ای ملی است و مرمت و بازسازی آن را نمی‌توان به عهده هر پیمانکاری گذاشت.

معاون میراث فرهنگی البرز بیان کرد: باید رزومه پیمانکاران متقاضی برای اجرا عملیات مرمت و بازسازی کاخ مروارید بررسی و بعد از آن از کارگاه آن‌ها بازدید صورت بگیرد تا اطمینان نهایی از این‌که پیمانکاری که در نهایت انتخاب می‌شود به خوبی از عهده انجام پروژه به این مهمی بر می‌آید، حاصل شود.

امین‌افشار اظهار کرد: تا کنون چند شرکت از  پروژه بازدید کرده و گزارش بازدید و شرح عملیات خود را به ما ارائه داده‌اند و ما باید بهترین پیمانکار را از میان آن‌ها انتخاب کنیم.
  
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.