کرج همچنان بدون شهردار/ استعلام سریزدی هنوز اعلام نشده است

کرج همچنان بدون شهردار/ استعلام سریزدی هنوز اعلام نشده است
عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه اگر اعلام نتیجه استعلام شهردار منتخب توسط وزارت کشور بیش از 10 روز طول بکشد شورا می‌تواند برای شهردار حکم را صادر کند، گفت: اما شورای شهر کرج برای حل مشکل در این موضوع عجله نکرده است.
شنبه ۹ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: ۱۱۸۶۱
Share
اسکان نيوز: محمدحسین خلیلی‌اردکانی، عضو شورای شهر کرج گفت: وزارت کشور هنوز نتیجه استعلام شهردار منتخب کرج را به شورای شهر اعلام نکرده و ما همچنان منتظر پاسخ از تهران هستیم.

خلیلی‌اردکانی افزود: با وجود این‌که برخی نتیجه را مثبت و برخی نتیجه را منفی گمانه‌زنی می‌کنند؛ اما تا زمانی که پاسخ از طرف وزارت کشور به ما اعلام نشود نمی‌توان در این خصوص صحبتی کرد.

وی ادامه داد: در طول این مدت که منتظر پاسخ به استعلام هستیم به جز نامه‌ حدوداً 10  روز پیش وزارت کشور که از  عدم ارسال پاسخ به استعلام کتبی حکایت داشت؛ نامه‌ای دیگری در این خصوص به شورای شهر کرج ارسال نشده است.

این عضو شورای شهر کرج در پاسخ به سازوکار  قانونی شورای شهر کرج در برابر تعلل در اعلام نتیجه استعلام، اظهار کرد: شورای شهر پس از 10 روز می‌تواند برای شهردار منتخب حکم صادر کند ولی ما برای حل مشکل در این موضوع عجله نکرده‌ایم.
 
 
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.