قسمت شمالی از پلاسکو مقاوم سازی می‌شود

استاندار تهران در نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی که به منظور بررسی وضعیت ساختمان جدید پلاسکو برگزار شده بود، گفت: 17 ماه از حادثه پلاسکو می گذرد که به نسبت زمان زیادی است، اما در حال حاضر پس از برگزاری جلساتی مقرر شد قسمت جنوبی ساختمان پلاسکو در 15 طبقه و 5 طبقه زیرزمین احداث شود.
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: ۱۲۰۱۴
Share
اسکان نيوز: محمدحسین مقیمی ادامه داد: در مورد قسمت شمالی نیز در جلساتی با مالکین جمع بندی بر مقاوم سازی بنا بود که مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد با هزینه مالکان مقاوم سازی صورت بگیرد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه عملیات احداث ساختمان جدید از عید فطر امسال آغاز شده است، گفت: ساختمان جدید باید ظرف دو سال آینده به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به موارد فنی احداث این ساختمان توضیح داد: شهرداری باید پروانه ساخت را صادر و سازمان نظام مهندسی نیز بر روند احداث نظارت داشته باشد.

مقیمی درباره بخش شمالی پلاسکو نیز گفت: پس از ثبت در دفترخانه مقاوم سازی باید به تایید سازمان نظام مهندسی و شهرداری تهران برسد. آن چه استانداری تهران دنبال می کند مدیریت پروژه است تا با مدیریت مالک، مستاجر، سازنده شهرداری و سایر ارگان های مرتبط پروژه را به پایان برساند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.