سرپرست میراث فرهنگی اردبیل مطرح کرد:

382 طرح مصوب اشتغال‌زایی گردشگری اردبیل به بانک‌ها ارجاع شد

382 طرح مصوب اشتغال‌زایی گردشگری اردبیل به بانک‌ها ارجاع شد
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از معرفی و ارجاع 382 طرح مصوب اشتغال‌زایی گردشگری در این استان به بانک‌ها خبر داد.
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب: ۱۲۰۸۰
Share
اسکان نيوز: نادر فلاحی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل صبح شنبه با اعلام این خبر، تصریح کرد: 68 طرح اشتغال‌زا در حوزه تسهیلات اشتغال فراگیر با اعتبار 846 هزار و 210 میلیون ریال در کمیته فنی مورد بررسی قرار گرفته است.

او افزود: از این تعداد 64 طرح با تسهیلات 696 هزار و 611 میلیون ریال و اشتغال‌زایی هزار و 462 نفر مصوب و به بانک‌های عامل معرفی شده است که در مرحله تشکیل پرونده هستند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی نیز 36 طرح به کمیته فنی استان با ارزش 541 هزار و 300 میلیون ریال ارسال شده است.

فلاحی اضافه کرد: از این تعداد 23 طرح با تسهیلات 421 هزار و 100 میلیون ریال و اشتغال 475 نفر مصوب و به بانک‌های عامل جهت بررسی و تشکیل پرونده معرفی شده است.

او اضافه کرد: از محل تسهیلات مشاغل خانگی سال 96 نیز 295 طرح مستقل و پشتیبان با اشتغال 495 نفر و تسهیلات 35 میلیارد ریال به بانک‌های عامل جهت پرداخت معرفی شده و در حال پرداخت است.
 
 
مرجع: میراث فرهنگی اردبیل

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.