یک مدیر بازنشسته دیگر از شهرداری رفت / اندک اندک یاران افشانی می‌رسند

یک مدیر بازنشسته دیگر از شهرداری رفت / اندک اندک یاران افشانی می‌رسند
هفته گذشته تکلیف سه معاونت شهرداری تهران مشخص شد. سمیع‌الله حسینی‌مکارم و حسن رباطی به بهانه بازنشستگی کنار گذاشته شدند وجایگزین ابراهیم شیخ نیز مشخص شد.
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
ساعت ۲۳:۰۶
کد مطلب: ۱۲۹۳۵
Share
به گزارش اسکان نيوز، مکارم رقیب انتخاباتی شهردار تهران که تیرماه استعفا خود را به شهردار داده بود نخستین معاونی بود که با استعفایش موافقت شد و زریرنگین تاجی جایگزین وی شد.

با وجود آن که رباطی هر گونه استعفایی را تکذیب کرده و اعلام کرد برای خداحافظی از شهرداری تهران منتظر نهایی شدن مصوبه مجلس می‌ماند، افشانی چند روز بعد از این تکذیبه رستمی را جایگزین وی کرد.

اما ابراهیم شیخ به دلیل آن که حسین نیا جایگزین انتخاب شده برای وی از پذیرفتن این سمت خودداری کرد همچنان در سمت خود باقی می‌ماند.

رستمی از یاران قدیمی افشانی است که در زمانی که افشانی معاون عمرانی استانداری خوزستان بوده به عنوان مدیریت بحران در این استانداری کار می‌کرده است. در زمان احمدی‌نژاد وی معاون عمرانی استاندار خوزستان بوده و زمانی که افشانی به استانداری فارس رفت وی را به معاونت زائران و گردشگری این استانداری انتخاب کرد.

او در پاییز 96 همراه با افشانی به معاونت عمرانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها آمد و معاون پیشتیبانی این سازمان شد.

افشانی در نخستین نشست خبری خود در خصوص انتصاب‌های خود گفته بود: انتصاب‌های با شاخص دانش روز است و هم این‌که، آن‌که فرد در عمل هم بتواند به خوبی کار کند. همچنین باید آن فرد در حوزه مالی سلامت باشد. به منابع انسانی اعلام کرده‌ام که روزمه تمامی افرادی که منصوب می‌کنم را روی سایت بگذارند رزومه افراد قبل را هم بگذارند تا مردم قضاوت کنند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.