معاون مسکن و ساختمان وزارت راه خبرداد:

پروانه رییس شورای مرکزی نظام مهندسی معلق شد

پروانه رییس شورای مرکزی نظام مهندسی معلق شد
معاون مسکن و ساختمان از تعلیق پروانه فرج الله رجبی به دلیل استنکاف از قانون خبر داد.
شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷
ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: ۱۴۴۱۶
Share
به گزارش اسکان نيوز- لیلا حسینی: حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تعلیق پروانه فرج‌الله رجبی، رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به دلیل استنکاف از قانون خبر داد.

به گفته مظاهریان تخلف از اجرا ابلاغیه‌های وزیر راه دلیل تعلیق پروانه فرج‌الله رجبی است.
 
دستور وزیر راه و شهرسازی به تعلیق پروانه رئیس نظام مهندسی کشور
 
وزیر راه و شهرسازی ضمن دستور تعلیق پروانه اشتغال به کار مهندسی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: پایبندی به قانون از هرکسی پسندیده است، از نماینده مجلس پسندیده‌تر، تخلف از قانون نیز از هر شخصی نکوهیده است، از نماینده مجلس نکوهیده تر.

متن نامه وزیر راه و شهرسازی به معاون خود در امور مسکن و ساختمان بدین شرح است:

بازگشت به نامه شماره ۶۷۴۵ / ۲۱ / م و / ۹۷ مورخ ۹۷.۷.۴ جنابعالی در خصوص گزارش تخلفات آقای مهندس فرج اله رجبی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان (شورای مرکزی) بدینوسیله اعلام می‌دارد؛ پایبندی به قانون از هرکسی پسندیده است، از نماینده مجلس پسندیده‌تر. تخلف از قانون نیز از هر شخصی نکوهیده است، از نماینده مجلس نکوهیده تر.

با توجه به گزارش آقای دکتر مظاهریان مبنی بر شمارش تخلف‌های آقای مهندس فرج‌الله رجبی از قانون، مقررات و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارتخانه و دستور تمرد به سازمان‌های استان‌ها و ایجاد اختلال در نحوه انجام فعالیت‌های مهندسی در سراسر کشور و هم چنین گزارش آقای مهندس رستمی مبنی بر عدم همکاری ایشان در جهت بازرسی و ارزیابی فعالیت‌های سازمان، به استناد بند ج ماده ۲۳ آیین‌نامه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، پروانه اشتغال به کار مهندسی ایشان به مدت یکسال تعلیق می‌گردد
 


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.