ضرب العجل یک هفته‌ای افشانی به حجت میرزایی

ضرب العجل یک هفته‌ای افشانی به حجت میرزایی
شهردار تهران که کمتر از یک ماه فرصت دارد درجایگاه فعلی خود بماند این روزها با سرعت بیشتری در حال حذف نیروهای باقی مانده از زمان محمد علی نجفی شهردار پیشین است .
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب: ۱۴۷۵۴
Share
به گزارش اسکان نيوز، در حالی که رفتن افشانی از شهرداری تهران قطعی شده است او با سرعت بیشتری در حال جایگزین کردن نیروهای مورد تایید خود در شهرداری و حذف نیروهایی است که از زمان محمد علی نجفی به شهرداری آمده اند .

پیش از پایان تدوین برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران زمزمه های رفتن حجت الله میرازیی از شهرداری تهران مطرح بود، حتی به نظر می‌رسید نگاه شهردار تهران و میرزایی در جریان تدوین برنامه به هم نزدیک نبوده و برنامه ارائه شده چندان مورد تایید حجت الله میرازیی نیست .

پیش بینی می شد افشانی پس از ارائه برنامه سوم در معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران را تغییر دهد . در جلسه ای که شهردار تهران با حجت الله میرزایی داشته است به وی اعلام کرده یک هفته فرصت دارد تا از سمت خود کناره گیری کند در غیر این صورت او را برکنار خواهد کرد .

گفته می شود برنامه 5 ساله سوم به دلیل آن که شهردار قصد داشته ویرایش هایی را در آن اعمال کند با یک هفته تاخیر پس از ارائه رسمی در صحن ، نسخه نهایی دوباره برای اعضای شورای ارسال شده است .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.