برنامه سوم مشکلات زیادی دارد/برنامه دوم را یک سال تمدید کنیم

حجت نظری در جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به این که   برنامه سوم شهرداری دارای اشکال است گفت :هیات رییسه شورا فرصت بیشتری برای بررسی بدهد.
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب: ۱۴۹۵۸
Share
 به گزارش اسکان نيوز، حجت نظری  عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در جلسه شورای شهر تهران گفت: باتوجه به محدودیت زمانی که برای بررسی برنامه سوم شهرداری داریم و همچنین با توجه به اینکه به نظر می‌رسد این برنامه متاسفانه از اشکالات زیادی هم برخوردار است،  ابتدا می‌خواستم پیشنهاد دهم که دوستان به کلیات رای ندهند.

وی ادامه داد: زمان برای بررسی این برنامه با توجه به اشکالاتی که دارد کافی نیست و به همین دلیل درخواست دارم که زمان بررسی را دو تا سه ماه به تعویق بندازیم تا طی این مدت همکاران بتوانند بررسی دقیق‌تری روی آن داشته باشند.

به گفته وی این برنامه قرار است پنج سال چراغ راه ما شود و هرچه بیشتر دقت و بررسی کنیم آسیب کمتری خواهیم دید، ضمن اینکه ما می‌توانیم به مدت یکسال برنامه دوم شهرداری را تمدید کنیم تا برنامه سوم برنامه کامل‌تر و بدون نقصی باشد. سابقه تمدید برای برنامه پنج ساله توسعه کشور هم وجود دارد.

نظری در خواست استمهال برای بررسی قانون برنامه پنج ساله سوم شهرداری است  کزد و گفت : امکان رسیدگی به تمامی جوانب برنامه در زمان موجود مقدور نیست.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.