رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران:

رای صادره برای تخریب پُل «پالادیوم» قابل تجدیدنظر است

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به رأی صادره مبنی بر تخریب پل پالادیوم افزود: رای پل پالادیوم بدوی و قابل تجدیدنظر است.
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب: ۱۵۰۳۶
Share
اسکان نيوز: رمضان امینی گفت: مرجع تصمیم گیری تخلفات ساخت و ساز ، کمیسیون ماده صد است و در خصوص پرونده پل روگذر پالادیوم این کمیسیون پس از چندین جلسه تخصصی با حضور نماینده شهرداری به عنوان مشاور فنی و نمایندگان قوه قضاییه، وزارت کشور و شورای شهر به عنوان اعضای تصمیم‌گیر، رأی بدوی صادر کرد و بر اساس قانون، امکان اعتراض و درخواست تجدید نظر در زمان مشخص برای این رای وجود داشت.

وی افزود: ما با جدیت و بدون اغماض از حقوق مردم و شهرداری در برابر تخلفات صورت گرفته دفاع مقتدرانه خواهیم کرد و معتقدیم هر تخلفی باید در مجرای قانون پیگیری و در محاکم ذی صلاح رسیدگی و تصمیم گیری شود.

رییس سازمان بازرسی تاکید کرد: پس از ابلاغ رای بدوی مبنی بر جمع آوری و تخریب پل پالادیوم، ذی نفع پل مذکور نسبت به رأی صادره اعتراض کرده و پرونده مجدد جهت رسیدگی به کمیسیون تجدید نظر ماده ۱۰۰ ارجاع شد تا پس از بررسی، رأی قطعی صادر شود.

امینی در پایان خاطر نشان کرد: یقینا پیگیری‌های سازمان بازرسی شهرداری تهران در خصوص انجام مراحل بعدی جهت صدور رأی قطعی در دستور کار است و نتیجه آن به سمع و نظر مردم خواهد رسید.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.