مسئول میراث فرهنگی شهرستان سرعین:

کمپ تیم‌های ورزشی با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی در سرعین احداث می‌شود

کمپ تیم‌های ورزشی با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی در سرعین احداث می‌شود
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین گفت: کمپ تیم‌های ورزشی با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی در سرعین احداث می‌شود.
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب: ۱۵۲۱۳
Share
اسکان نيوز:  جهانگیر شهبازی، مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین صبح چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: این پروژه با امکانات زمین چمن و واحدهای اقامتی و پذیرایی احداث خواهد شد که زمین این کمپ تملک شده است.

او ادامه داد: این کمپ در روستا هدف گردشگری ویند کلخوران سرعین قرار دارد که سرمایه‌گذاری 60 میلیارد تومانی برای این منطقه پیش‌بینی شده است.

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین با اشاره به این‌که اشتغالزایی پیش‌بینی شده برای این پروژه نزدیک به 160 نفر است، اضافه کرد: این سرمایه‌گذار نزدیک به 15 میلیارد تومان تسهیلات درخواست کرده است که امیدواریم از محل اشتغال پایدار روستایی پرداخت شود.

شهبازی با اشاره به پیگیری چندین پروژه سرمایه‌گذاری در شهرستان سرعین بیان کرد: همچنین پروژه پارک آبی دلفین سفید با سرمایه‌گذاری 100 میلیارد تومان  و واحد اقامتی پذیرایی ویژه کوهنوردان با سرمایه‌گذاری 20 میلیارد تومان در حال انجام است.

او تصریح کرد: اشتغالزایی دو پروژه پارک آبی دلفین سفید و واحد اقامتی پذیرایی کوهنوردان بیش از 550 نفر است که امیدواریم تا دو سال آینده به بهره‌برداری برسد.

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین تاکید کرد: همچنین مرکز تفریحی اقامتی در روستا آلوارس و در مسیر پیست اسکی با اشتغالزایی 80 نفر و سرمایه‌گذاری 25 میلیارد تومان در حال انجام است که شامل تجهیزات پذیرایی و تفریحی است.
مرجع: میراث فرهنگی اردبیل

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.