در بازدید از شهر ایردی موسی مطرح شد:

برند گردشگری با همکاری شهرداری‌ها در شهرهای اردبیل تعریف شود

برند گردشگری با همکاری شهرداری‌ها در شهرهای اردبیل تعریف شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خواستار تعریف برند گردشگری با همکاری شهرداری‌ها در شهرهای این استان شد.
پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷
ساعت ۲۰:۴۶
کد مطلب: ۱۵۲۴۶
Share
اسکان نيوز: نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ظهر پنج شنبه در بازدید از شهر ایردی موسی، تصریح کرد: برندسازی می‌تواند منجربه ساماندهی و ممانعت از اقدام پراکنده در برنامه‌های توسعه گردشگری مناطق شود.

او افزود: هر شهر و روستایی می‌تواند با تعیین تکلیف شاخه اصلی گردشگری خود نسبت به رونق توانمندی‌ها اقدام کند و اداره کل نیز آماده حمایت از برنامه‌های پیشنهادی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خواستار همکاری و همفکری شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری‌ها در عملیاتی شدن این مهم شد و تاکید کرد: هرگونه امکانات زیرساختی برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری تامین می‌شود.

فلاحی افزود: در خصوص شهر ایردی موسی نیز آماده حمایت از برنامه‌های مشخص هستیم و ضروری است طرح مشخص از سوی شهرداری ارائه شود.

او با اذعان به مجاورت این شهر با شهر گردشگری سرعین اضافه کرد: همچنین شهرها و روستاهای مجاور سرعین می‌تواند از ظرفیت این شهر جهت رونق گردشگری خود بهره گیرد.
مرجع: میراث فرهنگی اردبیل

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.