قاچاقچیان به جنگل‌های دست کاشت هم رحم نکردند!

قاچاقچیان به جنگل‌های دست کاشت هم رحم نکردند!
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرج از کشف چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۴۳
کد مطلب: ۱۶۳۸۶
Share
اسکان نيوز: سیاوش ذاکری، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرج اظهار کرد: طی گزارش واصله در خصوص قطع درختان دست کاشت منطقه توسط متخلفان، مامورین یگان حفاظت منابع طبیعی با حضور در منطقه نسبت به بررسی موضوع اقدام کردند.

وی ادامه داد: در راستا مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، مأموران یگان حفاظت ضمن بررسی گزارش واصله و بازرسی منطقه مورد نظر، مقدار زیادی چوب جنگلی را که به صورت غیر قانونی از جنگل‌های دست کاشت این شهرستان برداشت کرده بودند، کشف و ضبط شد.

ذاکری افزود: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان انتقال و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی، با اشاره به این‌که قطع درختان جنگلی به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد، اظهارکرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی مرتبط با منابع طبیعی از قبیل تخریب و تصرف، بوته کنی و قطع درختان، قاچاق چوب و محصولات جنگلی، آتش‌سوزی در جنگل و مرتع و ... موضوع را سریعا به منابع طبیعی شهرستان مربوطه اطلاع و یا با تلفن گویایی 1504 (امداد جنگل و مرتع) تماس بگیرند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.
 
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.