حمله نماینده عضو جبهه پایداری به وزارت ارتباطات به خاطر جشنواره کودک و اینترنت

ورود وزارت ارتباطات در حوزه ی مسائل نرم افزاری غیرقانونی است/ اگر از ادامه ی این اقدامات پرهیز نکنند، برخورد خواهیم کرد

ورود وزارت ارتباطات در حوزه ی مسائل نرم افزاری غیرقانونی است/ اگر از ادامه ی این اقدامات پرهیز نکنند، برخورد خواهیم کرد
عضو ارشد کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فقط مسوولیت زیرساخت و سخت افزار را بر عهده دارد و نه نرم افزار را، اما متاسفانه در حوزه ی مسائل نرم افزاری دخالت می کنند، ورود پیدا کرده و سفارش کار هم می دهند.
سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: ۱۶۶۹۵
Share
اسکان نيوز: حجت الاسلام نصرالله پژمان فر پیرامون برگزاری جشنواره ی کودک آنلاین و نشست های نقد رسانه ای توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات، گفت: یکی از اشکالات همین است که امروز برخی بخش ها در عرصه ی وظایف تعریف شده ی خودشان اقدام نمی کنند و می گویند با مشکلات اعتباری مواجه ایم، اما در امور دیگر دخالت می کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: ما به عنوان حاکمیت موظف هستیم تمام بخش ها را به رسمیت بشناسیم و اگر مطالباتی هم داریم در همان مسیر باشد.

رییس کمیته فضای مجازی کمیسیون فرهنگی مجلس، خاطرنشان کرد: امروز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فقط مسوولیت زیرساخت و سخت افزار را بر عهده دارد و نه نرم افزار را، اما متاسفانه در حوزه ی مسائل نرم افزاری دخالت می کنند، ورود پیدا کرده و سفارش کار هم می دهند.

پژمان فر ادامه داد: این اقدامات در صورتی انجام می شود که نه مسوولیتی دارند و نه براساس مصوبه ی شورای عالی فضای مجازی چنین چیزی ذکر شده و نه این کار قانونی است.

پژمان فر، ادامه داد: این تذکر را به وزارت ارتباطات داده ایم، اما به هر حال فرامسوولیتی عمل کرده و احساس می کنند در همه ی موضوعات باید ورود پیدا کنند.

رییس کمیته ی فضای مجازی کمیسیون فرهنگی مجلس، خاطرنشان کرد: کار روابط عمومی وزارت ارتباطات غلط و غیرقانونی است و تذکر هم داده ایم و اگر از این اقدامات پرهیز نکنند برخورد خواهیم کرد.
پژمان فر، در پایان بار دیگر تاکید کرد که برای تمام مسائلی که خلاف قانون است به این وزارتخانه تذکر داده ایم و باز هم تذکر می دهیم.
مرجع: سیتنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.