پس‌گرفتن خانه قاجاری از انجمن اوقات فراغت

پس‌گرفتن خانه قاجاری از انجمن اوقات فراغت
شهردار منطقه 12 از بازپس‌گیری خانه دبیرالملک از انجمن اوقات فراغت خبر داد.
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب: ۱۶۹۳۴
Share
اسکان نيوز: علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه 12  در مورد باز پس‌گیری خانه اوقات فراغت، گفت: در دوره گذشته خانه "دبیرالملک فراهانی" - وزرا دوره قاجاریه - واقع در خیابان امیرکبیر به انجمن اوقات فراغت که ریاست آن را رامبد جوان بر عهده داشت،  واگذار شده بود.

وی با بیان این‌که قرار بود در این خانه برنامه‌های تفریحی با توجه  به رویدادهای محلی و شهری تعریف شود تا در محله امامزاده یحیی و عودلاجان شرایط زندگی‌ بهتر شود و موجبات زنده شدن محله فراهم شود،  گفت: اما در تغییر و تحولات اخیر این انجمن نتوانست به تعهدات خود عمل کند و به همین دلیل نامه نگاری برای باز پس گیری این خانه قاجاریه انجام شد و و به همین دلیل این خانه از آنها پس گرفته می‌شود.

شهردار منطقه 12 در عین حال گفت: البته شهرداری تهران نیز نتوانست در این مدت به دلیل تغییرات مدیریتی و همچنین تلاطم‌های ایجاد شده به تعهدات خود در راستای همکاری برای رونق گرفتن این خانه عمل کند.

خانه میرزا محمدحسین فراهانی ملقب به دبیرالملک فراهانی از وزرای دوره قاجار 17 دی ماه سه سال پیش به انجمن اوقات فراغت برای انجام امورات فرهنگی و بازی‌های بومی و ملی فکری داده شد.
 
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.