درخواست فعالان صنعت گردشگری از نمایندگان مجلس:

ایجاد نظام صنفی،‌ بروز کردن قوانین بخش گردشگری، حل مشکل مالیات و بیمه کارکنان

ایجاد نظام صنفی،‌ بروز کردن قوانین بخش گردشگری، حل مشکل مالیات و بیمه کارکنان
۴۰ تن از پیشکسوتان صنعت گردشگری ایران عصر دیروز و به همت انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان تهران در نشست مشترک فعالان صنعت گردشگری با علیرضا محجوب و اسماعیل کواکبیان و حجت‌الاسلام مازنی اعضا کمیسیون امنیت ملی و رئیس کمسیون فرهنگی مجلس در هتل پارسیان کوثر حضور یافتند تا مشکلات و چالش‌های صنعت گردشگری را با قانون‌گذاران کشور مطرح کنند.
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب: ۱۷۰۴۳
Share
اسکان نيوز: در این نشست فعالان صنعت گردشگری به چالش‌ها و مشکلاتی که حضور دفاتر و افراد غیرمجاز در بخش گردشگری، زیر فروشی دفاتر گردشگری، مالیات بردرآمدی که بر فعالیت شرکت‌های خدمات مسافرتی وضع می شود، همچنین مشکل مالیات بر ارزش افزوده، بیمه کارمندان دفاتر گردشگری، عوارض خروج از کشور، تورهای ورودی و خروجی برای صنعت گردشگری ایران ایجاد کرده‌اند اشاره کردند.

فعالان صنعت گردشگری همچنین از نمایندگان مجلس خواستند چاره ای برای ایجاد نظام صنفی در بخش گردشگری و بررسی و بروز کردن قوانین جدید گردشگری با توجه به حضور استارتاپ‌ها در حوزه گردشگری بیاندیشند.

فعالان صنعت گردشگری همچنین از نمایندگان مجلس خواستند مشکلات دفاتر سفر در زمینه بیمه، مالیات و اختصاص ارز را نیز مرتفع کنند.

پس از این نسشت نیز مقرر شده است که جلسات فشرده فعالان صنعت گردشگری کشور با نمایندگان مجلس برگزار شود تا با بررسی بیشتر مشکلات این بخش گامی در جهت حل چالش‌های کلان بخش گردشگری کشور برداشته شود.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.