رکورد جدیدی به ثبت می‌رسد:

کسب درآمد یک میلیارد پوندی از شارژ و جریمه‌های پارکینگ برای شوراهای محلی انگلستان

کسب درآمد یک میلیارد پوندی از شارژ و جریمه‌های پارکینگ برای شوراهای محلی انگلستان
براساس تجزیه و تحلیلی که یکی از موسسات توسعه شهری انگلستان انجام داده است، شوراهای محلی این کشور تا پایان سال 2019 میلادی می توانند بیش از یک میلیارد پوند از شارژها و جریمه هایی که بابت پارکینگ خودروها دریافت می‌کنند، درآمد کسب کنند.
يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸
ساعت ۱۵:۵۱
کد مطلب: ۲۰۹۰۰
Share
به گزارش اسکان نيوز، گروه بین‌الملل، کسب این درآمد با توجه به تغییراتی که طی یک سال گذشته در ایجاد فضاهای استراتژیک جهت پارک خودروها در مناطق مختلف شهری انگستان به وجود آمده است، امکان پذیر خواهد بود و این درآمد می‌تواند رکورد جدیدی را در کسب درآمدهای شهری برای کشور انگلستان به ثبت برساند.

مقامات محلی انگلستان انتظار دارند تا پایان سال 2020 میلادی این درآمد به یک ذخیره مالی در شوراهای محلی تبدیل شود و بتوانند هزینه مازادی را از این طریق به دست آورند.

این در حالی است که در طول سه سال گذشته، درآمد شوراهای محلی انگلستان از پارکینگ خودروها حدود 9 تا 10 درصد کاهش پیدا کرد، اما با ایجاد فضاهای جدید و توسعه زیرساخت های پارکینگ‌های قدیمی توانستند رکورد جدیدی را به ثبت برسانند.مقامات محلی انگلستان معتقدند که هرگونه درآمدی از محل پارکینگ خودروها می بایست در توسعه پروژه‌های حمل‌ونقل محلی و شهری صرف شود تا از این طریق سایر بخش‌ها هم به درآمد قابل توجهی در حوزه توسعه شهری دست پیدا کنند.

همچنین این درآمد می‌تواند به مدیریت ترافیک در سطح شهرها نیز کمک شایانی کند و این معضل جدی که شهرهای گوناگون انگلستان با آن درگیر هستند را رفع نماید. در واقع می‌توان گفت مازاد بودجه‌های شهری در انگستان به ویژه شهر لندن بیش از سایر کشورهای جهان بوده است و این امر توانسته به برطرف کردن بسیاری از معضلات جدی شهری انگلستان کمک شایانی کند.  
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.