جزئیات حکم دادگاه تجدید نظر مهدی مقدری/ در صورت راهکار قانونی به دیوان عدالت اداری می‌رویم

جزئیات حکم دادگاه تجدید نظر مهدی مقدری/ در صورت راهکار قانونی به دیوان عدالت اداری می‌رویم
عضو شورای شهر اصفهان ضمن اشاره به تائید بخشی از حکم دادگاه بدوی در دادگاه تجدید نظر، تاکید کرد: راهکارهای حقوقی پیگیری حکم دادگاه تجدید نظر، در دست بررسی است و در صورت وجود راه‌حل قانونی موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم.
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب: ۲۲۱۲۳
Share
اسکان نيوز: مهدی مقدری، عضو شورای شهر اصفهان در گفت‌وگو با اسکان نيوز ضمن بیان این‌که حکم صادره در مورد وی دو بخش داشته است، کفت: برای حکم 1سال حبس تعزیری در مورد موضوع تبلیغ علیه نظام که در دادگاه انقلاب بررسی شده بود، تبرئه شدم. در بحث تشویش اذهان عمومی یک سال حبس به مدت 5 سال تعلیق، اما سه مجازات تکمیلی در دادگاه تجدید نظر هم تائید شد.

به گفته عضو شورای شهر اصفهان،  2 سال انفصال از خدمات دولتی و عضویت در شورای شهر، 2 سال ممنوعیت حضور در احزاب و فعالیت سیاسی و 2 سال ممنوعیت از حضور در فضا مجازی سه مجازات تکمیلی تائید شده، است.

مقدری در پاسخ به این‌که قصد پیگیری حکم دادگاه تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری را دارد؟ تاکید کرد: وکلا پرونده و حقوق‌دان‌ها در مورد مسیرهای حقوقی که می‌توان موضوع را پیگیری کرد، در حال برسی موضوع هستند. حکم تازه ابلاغ شده و در صورت وجود راه‌حل قانونی موضوع  در مراجع قانونی و برای  اعاده دادرسی مطرح می‌شود.
 
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.