باستی هیلز مشهد لو رفت/ساخت ۳۲ کاخ مجلل در بلوار شاهنامه

باستی هیلز مشهد لو رفت/ساخت ۳۲ کاخ مجلل در بلوار شاهنامه
یک «باستی هیلز» دیگر در مشهد کشف شده که مدیر این پروژه توانسته است با گرفتن مجوز ساخت در ازا دادن یک خودروی لوکس این پروژه را به اتمام برساند.
سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸
ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب: ۲۲۳۱۱
Share
اسکان نيوز:  ساخت ۳۲ کاخ مجلل در باغی بزرگ با درختان سربه فلک کشیده در بولوار شاهنامه به نیمه رسیده بود که مالک پروژه به هر کلکی که شده بود به یکی از مدیران ارشد وقت جهاد کشاورزی مشهد نزدیک شد تا مجوز تغییرکاربری اراضی کشاورزی را بگیرد.

پیشنهاد تحویل خودروی لوکس را در ازا صدور مجوز‌های غیرقانونی ارائه می‌کند. مدیر متخلف هم از این پیشنهاد استقبال و فردا آن روز خودروی لوکس را تحویل می‌گیرد و در ساعتی که اداره تعطیل بود، امضا‌های طلایی را پای مجوز‌های غیرقانونی زده و تحویل مالک باستی هیلز مشهد می‌دهد.
 
بازپرس محمدعلی کمال‌زاده در این رابطه می‌گوید: پس از اطلاع از ماجرا و انجام بررسی‌های قضایی مورد نیاز، دستور بازداشت مدیر پروژه صادر شد. از همین روتیم‌های معاونت اطلاعات سپاه پاسداران موفق شدند فرد مذکور را به دستگیر کنند.

متهم هم در اعترافات خود گفت: پس از مدتی مدیر مذکور در جهاد کشاورزی شهرستان مشهد از من خواست تا خودرو را پس بگیرم و معادل ریالی آن را که در آن سال حدود ۲۰۰میلیون تومان بود، پرداخت کنم که این اقدام هم صورت گرفت.
 
مرجع: قدس

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.