برنامه هوشمندی که به کمک دانشجویان می‌آید

برنامه هوشمندی که به کمک دانشجویان می‌آید
یک موسسه تحقیقاتی - پژوهشی در استرالیا به تازگی مقاله ای را در زمینه استفاده از سیستم های هوشمند و دیجیتال مارکتینگ برای دانش آموزان و دانشجویان منتشر کرده و از رونمایی نخستین تکنیک هوشمند برای کلاس درس دانشجویان خبر داده است.
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
ساعت ۱۲:۲۲
کد مطلب: ۲۴۶۸۶
Share
اسکان نيوز-سرویس بین الملل-شیما نصیری: این تکنیک هوشمند در یک برنامه یا اپلیکیشن خلاصه می شود، به طوریکه می تواند کلاس درس دانشجویان به صورت کتبی و ویراستاری شده در اختیار آن ها قرار دهد.

این سیستم هوشمند صدای استاد را در کلاس ضبط می کند و همزمان آن را ویرایش شده و بدون هیچ غلط املایی مکتوب می کند. هنگام تایپ سخنان استاد، ویراستاری نیز انجام می شود و حتی نکات کلیدی درس نیز به صورت مجزا نمایش داده می شود.

این نکات کلیدی با توجه به تاکید سخنان استاد و یا تکرار مکرر از سوی استاد انتخاب می شوند که ویرایش آن ها نیز همزمان صورت می گیرد.

یک بخش کجزایی از این برنامه به طراحی سوال اختصاص دارد که با توجه به متن ویرایش شده، سوالات مربوطه از سوی برنامه طراحی می شود.

در واقع دانشجو در هر کلاس و هر مبحثی که مطرح می شود، می تواند سوالات جداگانه دریافت کند و از آن طریق به تمرین و یادگیری بهتری دست یابد.

با انتشار این مقاله و معرفی چنین تکنیک هوشمندی تاکنون حدود 20 میلیون کاربر از سراسر جهان برای نصب و به کارگیری آن اعلام آمادگی کرده اند و دائما خواهان آن هستند که هرچه زودتر زمان انتشار این اپلیکیشن مشخص شود.

این تکنیک هوشمند موجب می شود تا دانشجویان سر کلاس نگران نوشتن مباحث نباشند و تمرکز بیشتری بر روی درس و سخنان استاد خود داشته باشند.
 
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.