رئیس موقت پنجمین دوره شورا شهر اصفهان:

انتخاب شهردار اصفهان به مرحله نهایی رسید

رئیس موقت منتخبان پنجمین دوره شورا اسلامی شهر اصفهان گفت: در ادامه فرایند بررسی شرایط گزینه‌های مشخص شده شهرداری انتخاب، شهردار اصفهان به مرحله نهایی خود رسید.
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: ۳۴۰۴
Share

اسکان نيوز: فتح‌الله معین با اشاره به ادامه فرایند بررسی شرایط گزینه‌های مشخص شده شهرداری، اظهار کرد: در ادامه فرایند بررسی شرایط گزینه‌های مشخص شده جهت شهرداری اصفهان بعد از ظهر روز یکشنبه در جلسه منتخبان پنجمین دوره شورا اسلامی شهر اصفهان که با حضور کلیه آنان تشکیل شد، ابتدا در خصوص توانمندی‌ها و شرایط گزینه مورد نظر جهت قبول مسئولیت شهرداری مذاکره و سپس با رای‌گیری انجام شده آقایان سیدمهدی ابطحی و قدرت‌الله نوروزی به عنوان گزینه‌های نهایی انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: منتخبان پنجمین دوره شورا اسلامی شهر اصفهان از همراهی، همدلی و مساعدت کلیه گزینه‌های شهرداری اصفهان که متعهدانه قبول زحمت نموده و تا این مرحله از فرایند انتخاب شهردار در جلسات حضور یافته و برنامه‌های خود را ارائه و به سئولات پاسخ گفتند، صمیمانه تشکر نموده و اعلام داشتند در جریان امور اجرایی شهرداری قطعا از نظریات و همکاری همه عزیزان بهره مند خواهیم شد.

رئیس موقت منتخبان پنجمین دوره شورا اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: در جلسه دومی که به فاصله دو ساعت بعد از جلسه اول تشکیل شد از دو گزینه شهرداری اصفهان دعوت شد که در جلسه منتخبان پنجمین دوره شورا اسلامی شهر شرکت نموده و به سئوالات اعضا در خصوص مسائل اجرایی و اولویت‍‌های شهرداری اصفهان و برنامه تدوین شده جهت عبور از شرایط فعلی بحث و مذاکره به عمل آمد.

وی ادامه داد: نهایتا قرار شد که رای‌گیری بعدی تا قبل از چهارشنبه که روز شروع به کار پنجمین دوره شورا اسلامی شهر اصفهان خواهد بود، به عمل آمده تا برابر قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا در اولین جلسه علنی شورا پنجم امکان معرفی رسمی شهردار اصفهان فراهم شود.
مرجع: شورا شهر اصفهان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.