کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سیدکریم حسینی از کاندیداتوری شهرداری اهواز انصراف داد

7 شهريور 1396 ساعت 16:13اسکان نیوز: سیدکریم حسینی با اشاره به انصراف خود از کاندیداتوری برای تصدی شهرداری اهواز، اظهار کرد: به علت وضعیت ایجاد شده، برگزاری جلسات شورا، تصمیم گرفتم که انصراف خود را از کاندیداتوری برای تصدی شهرداری اهواز اعلام کنم.
 
وی تصریح کرد: با اعضا شورا، جلساتی داشتیم و من در این جلسات، برنامه‌هایی که داشتم را ارائه کردم و مراحل مختلف را پشت سر گذاشتم. انتظار می‌رفت تا بحث انتخاب شهردار به سرانجام برسد اما متأسفانه این فرایند خیلی طول کشید.
 
معاون سابق استانداری خوزستان ادامه داد: اکنون حتی کار به مرحله‌ای رسیده که شهر بدون شهردار یا سرپرست شهرداری رها شده، بنابراین تصمیم بر انصراف گرفتم تا راه را برای اعضا شورا شهر باز بگذاریم تا بتوانند گزینه مدنظر خود را انتخاب کنند.
 
حسینی علت اصلی انصراف خود را عدم به نتیجه رسیدن شورا به نهایی شدن یک گزینه و بن‌بست ایجاد شده دانست و افزود: قطعا در تصمیم من هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد.
 
به گزارش ایسنا؛ صبح امروز و پس از لغو جلسه شورا شهر که مقرر بود برای انتخاب شهردار برگزار شود، اما به علت به حد نصاب رسیدن اعضا، رسمیت نیافت. سیدکریم حسینی نیز با صدور پیامی انصراف خود را از کاندیداتوری برای شهرداری اهواز اعلام کرد. متن پیام به شرح زیر است:
 
"بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
مردم عزیز و  بزرگوار اهواز با عرض سلام و احترام؛
 
اين‌جانب با هدف و انگيزه رضا خدا و خدمت به مردم و شهرم اهواز وارد عرصه انتخاب شهردار شدم و مراحل مختلف ارائه برنامه، مصاحبه و قرار گرفتن در دو گزينه نهايي را پشت‌سر گذاشتم ولي به سرانجام نرسيد.
 
لذا جهت برون رفت از بن‌بست به وجود آمده و پيشرفت امور شهر، ضمن تشكر و قدردانی از زحمات، عنايت‌ها و هرگونه اظهارنظر در رابطه با بنده در فضاهای حقيقی و مجازی انصراف خود را اعلام می‌نمايم و آرزوی انتخاب شهردار انقلابی و پيشرفت بيش از پيش  اهواز را از خداي متعال خواستارم." 


کد مطلب: 3684

آدرس مطلب :
http://www.eskannews.com/news/3684/سیدکریم-حسینی-کاندیداتوری-شهرداری-اهواز-انصراف

اسکان
  http://www.eskannews.com