آيا ياران شريفي در شهرداری هم به او می‌پيوندند؟

آيا ياران شريفي در شهرداری هم به او می‌پيوندند؟
بی تردید برخی مسئولان و معاونان شهردار سابق که در حلقه اصلی یاران عیسی شریفی محسوب می شوند و در سالیان اخیر در اغلب پروژه های شریفی ، در شهرداری تهران نقش محوری داشتند را می توان به عنوان محتمل ترین گزینه های احضار و یا بازدداشت در پرونده موسوم به شریفی نام برد.
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: ۳۸۸۵
Share
اسکان نيوز: تمامی این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که سردار نجات با مسئوولیت مستقیم مبارزه با مفاسد اقتصادی در سازمان اطلاعات سپاه مشغول به کار شد و اولین پاکسازی‌های فساد را نیز از درون مجموعه‌های منتصب به سپاه اغاز کرد.

بازداشت سردار سیف، و متعاقب آن بازدداشت سردار مهردادی که نقش بی واسطه و بدون انکاری را در پروژه های شهرداری تهران ایفا می کردند ، نشانی واضح از برخورد سازمان اطلاعات سپاه با مفاسد اقتصادی داشت.

حال سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا این دستگیری‌ها بعد از سفر حج رفتن محمد باقر قالیباف رسانه ای می شود و درست این پرده برداری ها به زمانی می‌رسد که شخص اول این تراژدی در ایران حضور ندارد!

محمد باقر قالیباف که بعد از انتخابات اخیر افسار گسیخته به اردوگاه اصولگرایی تاخت و بی مهابا از به وجود اوردن جریانی موسوم به نئو اصولگرایی سخن می گفت ،یقینا فک نمی کرد زمانی که با مشاوره عده ای از نزدیکانش قبول کرد تا به عیسی شریفی تماس برقرار کند و او را برای بازگشت مجدد به کشور ترغیب کند، در نبود خودش حلقه یاران اصلی خود را در پشت میله های زندان ببیند. در واقع باز هم سردار،بازی دوستان سیاسی خود را خورد تا بار دیگر مشخص گردد که عناصر میلیتاریستی توانی برای بازی در زمین سیاسیون را ندارند.


با رفتن محمد باقر قالیباف به مجمع تشخیص مصلحت نظام، ساختار حکومتی تصمیم دارد تا با مهار وی، مانع از به وجود آمدن احمدی نژادی جدید در عرصه سیاسی کشور شود.

همچنین این تحرکات به خوبی نمایان گر پالس‌های بسیار واضح به تیم جدید شهری و شورای شهر تهران نیز می باشد مبنی بر اینکه اگر خطایی  مرتکب شوند ، بی‌شک عواقبی اینچنینی در انتظارشان خواهد بود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.