سرپرست شهرداری سنندج:

مشکل ریزش ترانشه ورودی دوشان سنندج رفع می‌شود

سرپرست شهرداری سنندج گفت: ترانشه مسیر ورودی دوشان سنندج یکی از محل‌های است که امکان ریزش آن وجود دارد و در صورت تعامل و همکاری ساکنان این محل مشکل ریزش این ترانشه رفع خواهد شد.
سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶
ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب: ۳۹۴۰
Share
اسکان نيوز: علیرضا کاظمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: و ضعیت توپوگرافی سطح شهر به گونه‌ای است که بسیار از معابر و محلات دارای پرتگاه‌های خطرناکی است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: این شهرداری در بسیاری از شهرک‌های سطح شهر در راستای ایمن سازی معابر اقدام لازم جهت احداث دیوار حائل را انجام داده است.

سرپرست شهرداری سنندج عنوان کرد: ترانشه مسیر ورودی جاده دوشان واقع در کمربندی بهشت محمدی یکی از مکان‌های بسیار خطرناک است که احتمال ریزش بخصوص در هنگام بارش برف و باران را دارد.

کاظمی افزود: تعداد 17 باب منزل مسکونی در مسیر محدوده این ترانشه وجود دارد که تعیین تکلیف این منازل در الویت برنامه های این شهرداری قرار گرفته است.

وی اعلام کرد: پرونده برای تملک منازل مسکونی در مسیر محدوده  ترانشه ورودی دوشان تشکیل شده است و در مرحله نخست باید بر اساس نظر کار شناسان قیمت این املاک تعیین شود.

وی تاکید کرد: تعامل و همکاری ساکنان محدوده این ترانشه در تملک واحدهای مسکونی بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم با هماهنگی لازم قیمت کارشناسی املاک تعیین شود.

سرپرست شهرداری سنندج تصریح کرد: در صورت تملک منازل مسکونی عملیات ایمن سازی محدوده ترانشه ورودی دوشان اجرا خواهد شد.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.