اختلاف پنهان شوراي شهر تبريز بر سر انتخاب شهردار/ آغاز رسمی کار شهردار تا پایان مهرماه

اختلاف پنهان شوراي شهر تبريز بر سر انتخاب شهردار/ آغاز رسمی کار شهردار تا پایان مهرماه
با انتخاب شهردار تبریز اختلاف‌ بین اعضای شورای این شهر همچنان دامه دارد و بعد از گذشت دو هفته صورت جلسه انتخاب شهردار به فرمانداری ارسال نشده است.
يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب: ۵۱۳۹
Share
اسکان نيوز- لیلا حسینی: طی دو هفته گذشته ایرج شهین‌باهر با کسب 7 رای به عنوان شهردار تبریز انتخاب شد و هم اکنون بهشتی عضو شورای شهر تبریز تاکید دارد که ضمن حمایت از ایرج شهین‌باهر، بر اساس معیارهای دموکراسی او را شهردار تبریز می‌داند.

از سوی دیگر اعلام شده که صورت‌‌جلسه انتخاب شهردار روز یکشنبه امضا و به فرمانداری ارسال می‌‌شود.

همچنین احمد اشرف‌نیا، دیگر عضو شورای شهر تبریز گفت: جلسه انتخاب شهردار کاملا قانونی بوده است.

اما فریدون بابایی‌اقدم، عضو شورای شهر تبریز در گفت‌وگویی تاکید کرد که هرگونه بی‌احترامی نسبت به دیگر اعضای شورا منجر به ایجاد مشکلات در فضای شورا خواهد بود. بعد از انتخاب شهردار تبریز روز یک‌شنبه تعطیل بود و امکان کنار هم آمدن اعضا فراهم نشد در نتیجه روند اداری، قانونی و تکمیل صورتجلسه و ارسال آن به وزارت کشور با تعلل چند روزه روبه‌رو شد.

بر اساس اظهارات بابایی‌اقدم، صورتجلسه انتخاب شهردار همراه با پیوست‌نامه به فرمانداری تبریز ارسال و طبق پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرماندار وصول شده است. علاوه بر آن شهردار منتخب به همراه حراست شهرداری برخی نامه‌ها و مدارک لازم جهت امضا را آماده کرده و در مجموع اقدامات اولیه در  انتخاب شهردار طی شده است.

به گفته این عضو شورای شهر، ظرف چند روز پیش‌رو صورتجلسه توسط اعضای ۱۳ نفره شورا امضا شده و به وزارت کشور ارسال خواهد شد تا در سریع‌ترین زمان حکم شهردار منتخب ابلاغ شود و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.