کوتاهی محیط زیست در اهداف کاری خود

وقتی سازمان حمايتی شعار توسعه می دهد نگران كننده است

وقتی سازمان حمايتی شعار توسعه می دهد نگران كننده است
سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش از زمزمه‌هایی درخصوص کوتاه آمدن سازمان محیط زیست در برابر اجرای پروژه شهید شوشتری خبر داد.
يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶
ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب: ۵۷۵۳
Share
به گزارش اسکان نيوز: علی اعطا در صحن شورا گفت: لازم است رييس سازمان محيط زيست در مورد آخرين وضعيت بزرگراه شهيد شوشتری توضيحاتی ارائه دهد.

زمزمه هايی به گوش می رسد كه محيط زيست در مقابل ساخت بزرگراه شوشتری كه يک سومش از ميان منطقه حفاظت شده سرخه حصار می گذرد كوتاه آمده!

وقتی سازمان حمايتی شعار توسعه می دهد نگران كننده است.

کمبود قانون و آیین‌نامه نداریم

در ادامه شهربانو امانی تاکید کرد: اگر محيط زيست اچ اس ای را زير نظر خود بگيرد مشكلات مرتفع ميشود.

وی با بیان اینکه دولت يازدهم در كاهش آلودگی هوا موثر بودند،تاکید کرد: آب يعنی زندگی انتظار داريم كه در مورد آلودگی آب و كنترل آن اقدامی شود.

امانی اضافه کرد: در مورد آلودگی خاک كه هنوز صدايش در نيامده اما صدای مهيب تری از آلودگی آب دارد كاری كنند.

وی با اشاره به اینکخ از سرمايه های مردمی و سمن استفاده شود،اظهار کرد:كمبود قانون و آیین نامه نداريم اما شجاعتی برای برگشت به محور قانون لازم است.

ضرورت تهیه نقشه آلودگی های زیست محیطی تهران

همچنین احمد مسجدجامعی در خصوص ضرورت تهیه نقشه آلودگی های زیست محیطی شهر تهران گفت:تهیه نقشه  آلودگی های زیست محیطی شهر تهران ضروری است.

وی ادامه داد: با تهیه مقتضیات زیست محیطی شهر تهران به صورت منطقه‌ای و محلی می‌توان ملاک عمل خوبی در اختیار مدیریت شهری قرار داد.
⁠⁣
مافیا مقابل دستور رییس جمهوری هم می‌ایستد

 در ادامه حسن رسولی با بیان اینکه حسن رسولی صنایع خودرو، صنایع لاستیک و صنایع سیمان بدشان نیاید، اما مشکل اصلی آلودگی هوا به همین‌ها باز می‌گردد،گفت:پدرخوانده‌های مافیایی ، اجازه نمی‌دهند حتی دستورات رییس جمهوری لازم الاجرا باشد.

وی خطاب به کلانتری اظهار کرد: با این شیوه نمی شود که کارها را پیش برد؛ باید با صراحت ذاتی با واحدهای آلاینده برخورد شود. دیگر از ما زدن حرف‌های قشنگ گذشته است و باید کارهای جسورانه‌ای با حمایت مردم و رسانه‌های اجتماعی صورت دهیم.

او گفت: اگر حاکمیت تکلیف آلودگی هوا را مشخص نکند،آلودگی هوا تکلیف حاکمیت را مشخص می‌کند

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.