با حکم شهردار اصفهان

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان منصوب شد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان منصوب شد
شهردار اصفهان طی حکمی مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان را منصوب کرد.
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶
ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب: ۶۱۱۸
Share
اسکان نيوز: قدرت‌الله نوروزی طی حکمی فروغ مرتضایی‌نژاد را به عنوان مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان منصوب کرد.

فروغ مرتضایی‌نژاد پیش از این عضویت در شورای پژوهشی و آموزشی سازمان پارک‌ها و فضای سبز استان اصفهان را بر عهده داشته و عضویت در شورای پژوهشی سازمان محیط‌زیست استان اصفهان، نماینده انجمن کشت و بافت سلول گیاهی ایران در استان و ریاست کمیته تخصصی اخلاق علمی در انجمن کشت بافت و سلول گیاهی ایران را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

مرتضایی‌نژاد همچنین ریاست دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، ریاست مرکز تحقیقات اصلاح و تولید بذر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، عضویت در هیات بدوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، عضویت در کارگروه بررسی توانایی علمی در حوزه زیست‌شناسی، عضویت در کار گروه تخصصی زیست‌شناسی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

وی پیش از این نیز عضویت در شورای پژوهشی، مدیریت گروه باغبانی، معاونت پژوهشی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، ریاست کمیته برنامه ریزی و تحقیقات آموزش گیاهان گلخانه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان را بر عهده داشته است.

شهردار اصفهان در حکم خود خطاب به مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان آورده است:

فضای سبز شهری بخش مهمی از فضاهای باز شهری است که در عرصه‌های طبیعی یا مصنوعی آن تحت استقرار درختان، درختچه‌ها، گل‌ها، چمن‌ها و سایر گیاهانی است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط، قوانین و دانش مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی، زیستگاهی و کیفیت زندگی شهروندان حفظ و نگهداری و یا ایجاد می‌شوند.

اینک به منظور دستیابی به چشم‌اندازها و اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان و در راستای بهبود کیفیت زندگی شهروندان و با عنایت به دانش، تجربه، تعهد و توانائی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و رعایت تقوای الهی و با بهره گیری از تمامی امکانات در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.

پیش از این احمد سلیمانی‌پور به عنوان مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان مشغول به فعالیت بود.
مرجع: شهرداری اصفهان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.