رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

هزینه‌های شهرداری زنجان سرسام‌آور است

هزینه‌های شهرداری زنجان سرسام‌آور است
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر سرسام‌آور هزینه‌های شهرداری، گفت: تأکید داریم، که مدیریت باید، امور را کنترل و از روی برنامه هزینه کند.
يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب: ۶۱۷۹
Share
اسکان نيوز: احمد نصیری با اشاره به جلسه مشترک برگزار شده با شهردار زنجان اظهار کرد: در این جلسه تاکید شد که اولویت شهرداری باید این باشد که عوارض ماخوذه از مردم در آبادانی شهر هزینه شود.

وی  تاکید کرد: هزینه‎های حاشیه‌ای و جانبی که از جاهای دیگر تهیه می‌شود باید در خود شهر هزینه شود چون بیت‌المال بوده و اموال عمومی محسوب می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان این‌که دیگر موضوع مطرح شده در جلسه مشترک با شهردار زنجان بحث کنترل هزینه‌های سرسام آور شهرداری بود، گفت: تاکید داریم، که باید این هزینه‌ها کنترل شده و از روی برنامه باشد.

نصیری از دیگر موضوعات مورد تاکید شورای شهر زنجان را ساماندهی نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: البته افرادی هستند که در کار بلد هستند ولی در جای خود نیستند که این موضوع باید ساماندهی شود.

وی در ادامه به موضوع روان شدن ترافیک در شهر زنجان تاکید کرد و گفت: شورای شهر از طرحی که موجب کاهش ترافیک در سطح شهر شود، حمایت کرده و از آن استقبال می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به این‌که ساخت پارکنیگ طبقاتی در کاهش حجم ترافیک موثر خواهد بود، افزود: آن‌چه مسلم است امروزه مردم در رابطه با پارکنیگ با مشکل مواجه هستند و در این آینده بدتر خواهد شد مگر این‌که فکر جدی برای این کار شود.

نصیری در ادامه به جلسه مشترک برگزار شده درباره محور دلجویی نیز اشاره کرد و گفت: در این جلسه نیز که با حضور استاندار، شهردار و جمعی از مسئولان ذی‌ربط همراه بود؛ اعتراض‌های مردم درباره دو متر عقب‌روی بررسی شد و در این@باره توضیحاتی هم ارائه شد.
مرجع: فارس

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.