کاربرد فناوری سبز در یک ساختمان اداری

کاربرد فناوری سبز در یک ساختمان اداری
گروه معماري Klein Dytham ژاپن با در اختيار داشتن فضاي وسيعي از ساختمان اداري شهر توکيو توانستند معماري داخلي سبز را به‌ گونه بسيار حرفه‌اي و بي‌نظير به اجرا درآورده و به نمايش بگذارند.
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
ساعت ۱۶:۴۰
کد مطلب: ۶۴۱۴
Share
اسکان نيوز-گروه بین الملل-شیما نصیری: هر يک از بخش‌هاي مختلف اين ساختمان اداري با استفاده از فضاهاي پيش‌ساخته سبز در طرح‌هاي متفاوت طراحي شده‌اند که اين نوع مغايرت توانسته طبقات و ساير بخش‌هاي مرتبط را از يکديگر متمايز کند.

قسمت‌هايي از نشيمن، اتاق استراحت و سقف اتاق‌هاي کنفرانس ساختمان اداري توکيو با استفاده از پنل‌هاي رنگي سبز و گياهي متحرک پوشانده شده‌اند که هر يک از اين فضاهاي سبز با تغيير نور و روشنايي داخلي ساختمان عکس‌العمل نشان داده و در انعکاس سايه‌روشن‌هاي بي‌نظير بسيار تأثيرگذار عمل خواهند کرد.


در قسمت لابي اين ساختمان اداري درختچه‌هاي مصنوعي در طرح و اندازه‌هاي مختلف به‌کار گرفته شده‌اند تا در تهويه مناسب هواي داخلي ساختمان و تأمين سلامت کارکنان نقش مؤثري را ايفا کنند، چرا که سيستم خودکار تهويه هوا در قسمت بدنه اين درختچه‌هاي مصنوعي و ساير پنل‌هاي گياهي داخلي ساختمان نصب شده‌اند و فضاي طبيعي متعادل را در مکان مربوطه به ارمغان خواهند آورد. 

 
 
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.