کشتار سگ ها در هشت بهشت

کشتار سگ ها در هشت بهشت
هر از چندی در یک گوشه این کشور اخبار اسف بار و تلخی از کشتن سگ ها منتشر می شود. کشتن موجوداتی بی آزار به شنیع ترین و غیرانسانی ترین شکل ممکن. اما این پروسه حیوان کشی با عنوان کشتن سگها و گربه های ولگرد نقطه پایانی دراین کشور ندارد تا زمانیکه انسانهایی معتقد به کشتار بی آزارها در این سرزمین هستند.
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب: ۹۱۶۰
Share
به گزارش "اسکان نيوز" روز 14 اسفند ساعت 10 صبح در شهرستان دماوند، بین گیلاوند و آب سرد، شهرک هشت بهشت که سگهای زیادی در آنجا هستند، کشتار به راه افتاده. یکی از ساکنان این منطقه در تماس با ما این خبر را اعلام کرد و گفت: تعدادی از افراد ناشناس با خودروی مزدا دو کابینه و با تفنگ دولول ساچمه ای به این منطقه آمده و این موجودات بی آزار را کشتند. او عنوان می کند: کشتن سگ مادر و پدر کافی نبوده که انسان نماها دقایقی بعد برگشتند و توله آنها را هم کشتند.

کجای دنیا کشتن حیوانات بی آزار جز و انسانیت به حساب می آید؟ مگر یک کمپ حیوانات زدن در هر شهر وهزینه غذای اینها چه میزان می شود که هر از چندی می ریزند آنها را از بین می برند؟ تنها راهکار موجود، از بین بردن آنهاست؟ آیا پرداخت هزینه سالانه دولت برای این حیوانات، ارزش مادی ندارد و باید درجای دیگر سرمایه گذاری شود؟

به نظر می رسد نیاز به تصویب قانون جدی و جدیدی از سوی مجلس در خصوص جلوگیری از حیوان آزاری و کشتار آنها داریم تا این طور هر کس از راه رسید تفنگ به دوش به جان سگهای شهرها و محله ها نیفتد.

این شهروند هشت بهشتی تاکید می کند: بیش از ده سگ کشته شده را دیده است. حتی یک سری از آنها را هم مسموم کردند تا کسی نفهمد که کشته شده اند. می گوید: یکی از این سگهای مسموم را دیدم که خون بالا می آورد و مشخص بود که او را مسموم کرده اند. دیدم که با لودر آمدند و سگهای کشته شده را بردند تا مشخص نشود چه تعداد سگ را از بین برده اند.

این اولین بار و آخرین بار نیست که چنین اتفاق دهشتناکی در کشور رخ می دهد. تا زمانی که حقوق حیوانات هیچ ارزشی در این کشور ندارد، نقطه پایانی بر کشتار حیوانات بی آزار هم وجود نخواهد داشت.
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کل نظرات : ۱
منتشر شده : ۱
در صف انتظار : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
 
 
علیرضا
انتشار تصاویر بدین شکل حرفه ای نبود. کاش تار می کردید دوستان عزیز