شادی یکی از نشانه‌های سلامت روان است/ جامعه نیازمند شادی است

شادی یکی از نشانه‌های سلامت روان است/ جامعه نیازمند شادی است
برد ارزشمند تیم ملی فوتبال را تبریک عرض می‌کنم و بسیار خوشحال هستم که فوتبالیست‌های ما شایستگی‌های خود را در اولین بازی نشان دادند و در بازی‌های بعدی هم به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنند.
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۹:۳۷
کد مطلب: ۱۱۳۹۹
Share
به گزارش اسکان نيوز، زهرا صدراعظم‌نوری، رئیس کمیسیون سلامت شورا شهر تهران در یادداشتی یادآوردشد: اتفاقی که دیشب افتاد و پیروزی تیم فوتبال نشان داد که جامعه ما چقدر نیازمند به شادی، نشاط و پویایی است و یک مسابقه ورزشی چقدر می‌تواند این نشاط و شادابی را به جامعه دهد. دیشب در سرتاسر ایران به خیابان‌ها آمدند، بدون این که حادثه‌ای یا اتفاقات پرهزینه و آسیب‌زا رخ دهد. مردم شادی کردند و شور و شعفی در جامعه ایجاد شد که برای جامعه ما ضرورت دارد.

ورزش و فعالیت‌های ورزشی یکی از موضوعاتی است که می‌تواند وحدت بخش جامعه باشد و هر طیف و گروهی در هر شرایط اجتماعی و سیاسی در این شادی شرکت داشت و درکنار سایر مردم قرار داشت.

جامعه شاد، جامعه‌ای است که از سلامت برخوردار است. یکی از نشانه‌های سلامت روان و سلامت اجتماعی همان شادی و نشاط جامعه است. متاسفانه ما در جامعه کمتر شاهد شادی‌های خوب و سالم در بین مردم هستیم.

مدیریت شهری، دولت و سایر دستگاه باید تلاش کنیم تا این شادی‌ها به جامعه برگردانده شود و جامعه از این وضعیت غم، اندوه، افسردگی، بی‌روحی و بی‌تحرکی خارج شود. چون وقتی مردم به خصوص جوان ها شاد و خوشحال هستند، انگیزه و انرژی در جامعه افزایش می‌یابد. در حقیقت به نشاط و پویایی بیشتر کشور و جامعه منجر خواهد شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.