شهربانو امانی در گفتگو با اسکان نیوز عنوان کرد :

افشانی پرونده تخلفات دوره قالیباف را به سرانجام برساند

افشانی پرونده تخلفات دوره قالیباف را به سرانجام برساند
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای تهران گفت: شفاف سازی و کمک به نظارت رسانه های مستقل، حذف شبکه های رانت و فساد، به سرانجام رساندن پرونده های ارسالی تخلفات دوره قالیباف به قوه قضاییه، توجه به پاک دستی و کارآمدی در انتصابات از جمله مطالبات شورا از شهردار منتخب است.
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۰۶
کد مطلب: ۱۰۵۰۹
Share
به گزارش اسکان نيوز، شهربانو امانی با اشاره به نظرسنجی افزود: مطالبات شهروندان براساس نظرسنجی و وظایف 6 گانه قانونی شهرداری مهم ترین ضرورت و مطالبات از شهردار منتخب است.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تاکید کرد: روان سازی تردد و تقویت حمل و نقل عمومی با تأکید بر مترو و ارتقا خدمات از 2میلیون مسافر به حداقل 5.5 میلیون مسافر در روز ضروریتی است که باید به آن توجه کرد. البته چشم انداز ما ارتقا خدمات از 2میلیون 7 میلیون مسافر در روز استT اقدامات محمد علی افشانی در سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در راستای رایزنی برای تأمین فاینانس 350 واگن مترو قابل توجه است.

وی افزود: یکی از مطالبات اصلی که با توجه به سابقه شهردار منتخب انتظار آن را داریم، تعامل با دولت، مجلس و بدنه اجرایی کشور است. این تعامل از زمان آقای نجفی آغاز شد و امیدواریم همین تعامل افشانی به واگذاری 23 تصدی گری دولت به مدیریت شهری ختم شود.

امانی به موضوع شفافیت و مبارزه با فساد پرداخته گفت: شفاف سازی و کمک به نظارت رسانه های مستقل، حذف شبکه های رانت و فساد، به سرانجام رساندن پرونده های ارسالی تخلفات دوره قالیباف در شهرداری به قوه قضاییه و توجه به پاک دستی و کارآمدی در انتصابات از جمله مطالبات شورا از شهردار منتخب است.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به چهار اولویت برنامه سوم شهرداری را مطابق سیاستهای کلی مصوب شورای شهر، تاکید کرد: شفافیت، درآمدپایدار، توسعه حمل و نقل عمومی و نوسازی ناوگان و موضوع آب و هدررفت آن در فضای سبز از دغدغه های ویژه ماست.

به گفته شهربانو امانی؛ رعایت عدالت جنسیتی در مدیریت شهری و بهره مندی سهمیه زنان و جوانان که در مجموع حدود 75 درصد را باید تشکیل دهد از مطالبات اساسی است که اعضای شورای شهر تهران بر آن تأکید دارد.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.