پارسایی عنوان کرد:

ایجاد مشکلات اخلاقی و فرهنگی از اثرات مخرب استفاده از فیلترشکن است

ایجاد مشکلات اخلاقی و فرهنگی از اثرات مخرب استفاده از فیلترشکن است
سخنگوی فراکسیون امید با تاکید بر اینکه نباید شرایط به سمت استفاده نوجوانان و جوانان از فیلترشکن پیش رود، گفت: افزایش آسیب‌های اجتماعی و ورود به برخی سایت‌ها و به دنبال آن ایجاد مشکلات اخلاقی و فرهنگی از جمله آثار مخرب استفاده از فیلترشکن است.
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب: ۱۰۹۳۰
Share
اسکان نيوز: بهرام پارسایی اظهار کرد: باید به سمتی رویم که نوجوانان و جوانان از فیلترشکن استفاده نکنند نه اینکه با فیلتر کردن پیام‌رسان‌هایی همچون تلگرام آنها را به این سمت سوق دهیم.
 
وی افزود: تلگرام پیام‌رسانی بود که بالغ بر ۴۰ میلیون نفر از آن استفاده می‌کردند که بخشی از این جامعه را کودکان، نوجوانان و جوانان تشکیل می‌دادند. اینکه آنها برای حضور در این پیام‌رسان بخواهند از فیلترشکن استفاده کنند ناخواسته ممکن است به سایت‌های دیگری سرک بکشند که نتیجه آن بروز مشکلات اخلاقی و فرهنگی و افزایش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

پارسایی با تاکید بر اینکه نمی‌توان با دنیای تکنولوژی و ارتباطات و مسائلی همچون اینترنت مبارزه و مقابله کرد، گفت: مردم از وضعیت کند شدن اینترنت و اختلال در روند آن شاکی هستند. بعضا آنها برای استفاده علمی به کسب اطلاعات عمومی با کندی اینترنت مواجه می‌شوند، این وضعیت آدم را یاد اوایل انقلاب می‌اندازد که حتی با ویدئو مشکل داشتند اما اکنون با ارتقای تکنولوژی و علم، جامعه از این شرایط عبور پیدا کرده است.

این نماینده مجلس در پایان گفت: با توجه به توسعه دنیای ارتباطات و اطلاعات، این رویه خیلی دوام نخواهد آورد پس بهتر است زحمت مردم و نارضایتی آنها را زیاد نکنیم.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.