رسولی با تاکید بر کمبود پارکینگ مطرح کرد؛

بخش خصوصی منتظر چراغ سبز شهرداری

بخش خصوصی منتظر چراغ سبز شهرداری
رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران گفت: بخش خصوصی برای ساخت پارکینگ آمادگی دارد و منتظر شهرداری است.
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: ۱۱۲۲۶
Share
به گزارش اسکان نيوز حسن رسولی، عضو شورای شهر در شصت و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به جلسه مجمع امید در تاریخ 97/3/9 گفت: اولین جلسه مجمع امید با حضور بادامچی، ذوالقدر، نمایندگان مجلس، خلیل آبادی، بنده، صادق زاده، شورایاری ها و معتمدین منطقه 10 تشکیل شد. منطقه 10 یکی از کوچکترین مناطق تهران است اما بالاترین تراکم را دارد. پارکینگ مسئله اصلی این محله است. بخش خصوصی آمادگی خود را برای ساخت پارکینگ در این منطقه اعلام کرده و منتظر شهرداری هستند تا همکاری های لازم را با آنها شروع کنند.

وی به سه مشکل دیگر منطقه 10 اشاره کرده و تاکید کرد: تقاطع رودکی، جیحون، خوش و... وضعیت مناسبی ندارد. خیابان امام خمینی نیز مردم را آزار می دهد. ورودی و خروجی بریانک مشکلات جدی ترافیکی دارد. نیازمند مهندسی ترافیکی است.

رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران به فرمانده نیروی انتظامی بزرگ نیز تذکر داده و گفت: پهنه پشتی بزرگراه نواب به یک منطقه ناپایدار شهرداری و محلی برای جمع شدن افراد ناباب تبدیل شده است.

وی به افشانی شهردار تهران نیز تاکید کرد: ماده 79 شهرداری و قانون شوراها به عنوان خزانه دار وظیفه ای بر عهده بنده گذاشته است و طبق آن شهردار و  معاون اقتصادی و مالی شهری موظف هستند که گزارش درآمد، هزینه را به شورا ارائه کنند. با پیگیری هایی که انجام دادم توانستیم گزارش ها را تا فروردین دریافت کنیم. در مورد اردیبهشت و خرداد این گزارش را نداریم. با توجه به نظم و انضباط آقای افشانی انتظار می رود به وظیفه قانونی خود عمل کرده و هر ماه این گزارش را به شورا ارائه کنند.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.