آزادی هولوگرام و بازگشت شهرداری به دوران قالیباف؟!

آزادی هولوگرام و بازگشت شهرداری به دوران قالیباف؟!
زمزمه فروش هولوگرام یا همان تراکم شناور به گوش می رسد. دوباره شهرداری به دوران قالیباف و شهر فروشی بازمی‌گردد.
شنبه ۹ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: ۱۱۸۶۲
Share
به گزارش اسکان نيوز، هولوگرام نقصانی بود که اصلاح طلبان با آن قالیباف را متهم به پیش خور کردن پایتخت و شهر فروشی کردند. محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران در اولین قدم، دو بخشنامه مبارزه با فساد و حذف هولوگرام های ارائه شده را در دستور کار شهردار قرار داد.

با استعفای نجفی و نشستن افشانی بر مسند شهرداری، زمزمه هایی مبنی بر فروش مجدد هولوگرام به گوش می رسد. افشانی در پاسخ به این سوال که آیا دو بخشنامه نجفی پابرجا خواهد ماند یا خیر؟ گفت: «من روش خودم را برای اداره شهر دارم و به زودی بخشنامه های من را خواهید دید.»

همین چند کلمه بیم نقض بخشنامه مبارزه با فساد (شفاف سازی) و حذف هولوگرام ها را افزایش می‌دهد.

از سوی دیگر سمیه حاجوی، شهردار منطقه ۷ تهران از شهردار تهران درخواست کرد: «به ما اجازه دید بدهی پیمانکاران را در قالب تهاتر و کارگزاری پرداخت کنیم.»

در حقیقت حاجوی، امضای افشانی را برای فروش هولوگرام و تهاتر به تراکم شناور با بدهی پیمانکاران طلب می کند تا دوباره شهرداری به دوران قالیباف و فروش شهر بازگردد.

برخی معتقدند با وجود بدهی های زیاد، نیروی انسانی مازاد و پرداخت حقوق به آنها و... باید به سمت فروش هولوگرام بروند اما هر پلاک با توجه به طرح تفصیلی باید هولوگرام دریافت کند. اما شکی نیست که ایده فروش هولوگرام برای درآمد در شهرداری مناطق قابل اجرا نیست.

شهرداری مناطق به دنبال درآمد هستند و به گفته برخی اعضای شورای شهر آنها تخلفات ساخت و ساز را به کمیسیون ماده 100 ارسال نمی کنند و در شهرداری با سازندگان ساختمان ها به توافق می رسد. بنابراین با آزاد شدن فروش هولوگرام، شهرداری ها در کسب درآمد از هولوگرام یکه تازی خواهند کرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.