میرلوحی: محله هایی ساختیم که به مصیبت کشور معروف شده

معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت: محله تختی را اول انقلاب ساختیم و حالا بعد از 40سال به عنوان مصیبت کشور از آن نام می بریم.
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب: ۱۲۰۳۲
Share
به گزارش اسکان نيوز، محمود میرلوحی، با حضور در نشست «رویکرد و سیاست های دولت و مدیریت شهری در خصوص احیا و بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهر تهران» تاکید کرد: در بافت فرسوده نمی توانی به یک تعریف واحد برسیم. همه 123 ناحیه تهران که در بافت فرسوده است با یک راهکار به سامان نمی روند.

وی با اشاره به در محله تختی افزود: این محله را اول انقلاب ساختیم و حالا بعد از 40سال به عنوان مصیبت کشور از آن نام می بریم و می خواهیم آن را بازسازی کنیم. انبار فاتح را جلوی خودمان بگذاریم که کوچه 6متری ساختمان هایی مثل شوروی سابق در آن ساخته شده است. نوسازی اتابک قابل دفاع نیست.

میرلوحی با اشاره به این که هنوز تکلیف سندهای هنوز اکباتان، آتی ساز و... مشخص نیست، تاکید کرد: برای نوسازی یا بهسازی بافت فرسوده باید مدل های مختلف را در نظر بگیریم. به عنوان مثال هتل های تهران کم هستند و می توان 100 هتل تمیز در بافت فرسوده ساخت. یا ادارات را به آنجا منتقل کنیم تا اقتصاد به این مناطق رونق یافته و ارزش افزوده خلق کند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.