توضیح رئیس شورای شهر تهران درباره خرید 18کولر گازی

رئیس شورای شهر تهران گفت: صحبت‌های من در فضای مجازی به وجود فساد در نیروهای مسلح تعبیر شده است. من این را نگفتم و نباید فضای مجازی و مطبوعات طوری کار کنند که موجب سوءتفاهم شود. نیروهای مسلح در حال آماده کردن خود هستند.
يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۶:۳۱
کد مطلب: ۱۲۱۵۰
Share
اسکان نيوز: محسن هاشمی در حاشیه هفتاد و چهارمین جلسه شورای درباره موارد مطرح شده در جلسه هم‌اندیشی، گفت: در مورد جلسه صحبت نمی‌کنم.

وی به مصاحبه خود درباره تخلفات عیسی شریفی (قائم مقام قالیباف) و ورود سرلشکر باقری و مقام معظم رهبری به تخلفات هلدینگ یاس اشاره کرده و گفت: متاسفانه صحبت‌های من در فضای مجازی به وجود فساد در نیروهای مسلح تعبیر شده است. من این را نگفتم و نباید فضای مجازی و مطبوعات مطالب و مصاحبه ها را طوری کار کنند که موجب سوءتفاهم شود. نیروهای مسلح در حال آماده کردن خود هستند.

هاشمی در ادامه افزود: شهرداری خواهان طلب‌های خود از کمیته امداد است چرا که باتوجه به شرایط شهرداری برای اتمام پروژ‌ه‌های ضروری‌اش، نیاز به پول دارد. مسئله مهم بعدی موضوعات فرهنگی و اجتماعی است. فعالیت‌های آقای فتاح در حوزه آسیب‌های اجتماعی چشمگیر بوده و ایشان با متانت و صداقت در این حوزه فعالیت داشته اند. ما به دنبال تعامل بیشتر با آقای فتاح هستیم و با ایشان جلسه‌ای هم در موضوع اصلی آسیب‌های اجتماعی داشتیم.

رئیس شورای شهر به افتتاح خط هفت نیز اشاره کرده و تاکید کرد: من در جریان خط هفت هستم اما اما بهتر است آقای افشانی (شهردار تهران) و پورسیدآقایی (معاون حمل و نقل و ترافیکی) در این مورد توضیح دهند. اما شک نکنید که برای تامین مالی خط شش مترو در حال برگزاری جلسات پی ‌در پی هستیم.

رئیس شورای شهر در رابطه با خرید 18 دستگاه کولر گازی جدید برای شورا آنهم در شرایطی که کشور با مصرف بیش از حد برق روبرو است، افزود: کولرگازی‌ها به علت گرمای هوا خریداری شده و به خاطر خبرنگاران آنها را در صحن گذاشتیم. البته من گرما را به سرما ترجیح می‌دهم.

هاشمی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با اظهارات جدید رئیس جمهور در خصوص صرفه‌جویی در مصرف برق تصریح کرد: از کل بودجه 17هزار و 500میلیارد تومانی شهرداری تهران فقط 44میلیارد برای شورا که 95درصد آن صرف حقوق می‌شود، پس از ما انتظار دارند چگونه صرفه‌جویی کنیم؟ آیا می‌خواهید نیروهایمان را تعدیل کنیم؟ حقوق مدیران ما نیز براساس قانون و همه زیر 10میلیون تومان است. شاید بتوانیم به جای 10چایی یک چایی بخوریم! شاید هم بتوانیم نسکافه را حذف کنیم!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.