پشت پرده استعفای فرشید گلزاده مدیر فروشگاه رفاه

آیا رفاه ورشکست شده است؟

آیا رفاه ورشکست شده است؟
شنیده‎ها حکایت از بدهی ۳۰۰۰ میلیارد ریالی فروشگاه رفاه به تامین کنندگان کالا و عدم تامین قسط دوم فروش سهام این فروشگاه به مبلغ ۱۱۴ميليارد ريال با سررسيد ۱۵ فروردین 97 دارد.
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب: ۱۲۲۳۵
Share
به گزارش اسکان نيوز، نزدیک به 10روز گذشته بود که خبر استعفای فرشید گلزاده مدیر عامل فروشگاه رفاه و از نزدیکان دکتر عارف در کانال های خبری دست به دست شد. ابتدا گمانه زنی می شد که گلزاده خود را آماده رسیدن به وزارت اقتصاد میکند اما این گمانه زنی ها از طرف نزدیکان او برای انحراف افکار عمومی منتشر شد.

واقعیت چیست؟

شنیده ها حکایت از بدهی ۳۰۰۰ میلیارد ریالی فروشگاه رفاه به تامین کنندگان کالا دارد. این بدهی تاثیر مستقیمی در وضعیت فروشگاه گذاشته است.

همچنین چک قسط دوم فروش سهام این فروشگاه به مبلغ 114 ميليارد ريال با سررسيد ۱۵ فروردین 97 فاقد موجودي بوده و برای تامین وجه چک تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.

اداره كل سرمايه گذاري بانك ملي ايران طی این مدت مسئول پیگیری و وصول این چک بوده که تا کنون بی نتیجه بوده.

در شرايطي كه رفاه در سراشيبي سقوط قرار گرفته است، فرشيد گلزاده مدير عامل اين شركت و از نزدیکان دفتر آقای عارف با هدر دادن منابع مالي اين فروشگاه، رضا پرستش (معروف به بدل مسي) را به عنوان سفير اين فروشگاه انتخاب كرد که براي تبليغات اين فروشگاه در رقابت هاي جام جهاني روسيه اعزام شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.