محمود میرلوحی در گفتگو با اسکان نیوز مجلس را تهدید کرد؛

اگر تحقیق و تفحص از شهرداری در دستورکار مجلس قرار نگیرد خودم آن را شروع می‌کنم

وعده تفحص از توافقات گذشته و واگذاری املاک شهرداری
اگر تحقیق و تفحص از شهرداری در دستورکار مجلس قرار نگیرد خودم آن را شروع می‌کنم
محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران نسبت به قرار نگرفتن موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس انتقاد کرد.
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب: ۱۲۳۵۳
Share
اسکان نيوز-پریسا هاشمی: محمود میرلوحی، معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت: اگر من در مجلس شورای اسلامی بودم طرح تحقیق و تفحص از شهرداری را مطرح می کردم. اگر احساس به لزوم تحقیق و تفحص وجود داشته باشد، خودم تحقیق و تفحص را کلید خواهم زد. توافقات بالای 1000متر شهرداری‌های مناطق به ویژه مناطق شمال شهر با مالکان، سازندگان و... در گذشته را بررسی می کنم، چرا که به واگذاری املاک ارتباط دارد. طبق بررسی های صورت گرفته 1300فقره در اختیار افراد قرار گرفته است. این نشان می‌دهد که مسئله توافقات عقبه دارد و باید بررسی دقیق تری انجام شود. احتمال دارد در این مورد تحقیق و تفحص را مطرح کنم.

میرلوحی گفت: با توجه به گزارش سازمان بازرسی کل کشور، اگر احساس کنیم موانع، تاخیر یا خللی در مورد استرداد اموال از سوی شرکت های یاس، رساتجارت و الماس وجود دارد، تحقیق و تفحص در مورد این پرونده را هم مطرح می کنیم.

او گفت: از جزئیات این که چرا تحقیق و تفحص در دوره قالیباف انجام نشد خبری ندارم اما کلید نخوردن تحقیق و تفحص در آن زمان جای سوال دارد. با توجه به اطلاعات و مطالبی که در فضای شهرداری بود، به نظر می رسد دلایل کافی برای شروع این اقدام از سوی مجلس وجود داشته است. اما شاهد بودیم که تحقیق و تفحص هایی در مجلس انجام شده که در سطح اهمیت تحقیق و تفحص از شهرداری نبوده است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.