نژاد بهرام خبر داد

اختصاص حداکثر اعتبارات به سازمان آتش نشانی در بودجه سال ۹۷/ تامین تجهیزات، اولویت نخست بودجه

اختصاص حداکثر اعتبارات به سازمان آتش نشانی در بودجه سال ۹۷/ تامین تجهیزات، اولویت نخست بودجه
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: مقرر شده در بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران، حداکثر اعتبارات به سازمان آتش نشانی اختصاص یابد.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب: ۸۷۳۵
Share
 
اسکان نيوز: زهرا نژاد بهرام گفت: در بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران، اعتبارات ویژه‌ای برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: حداکثر بودجه به این سازمان اختصاص یافته و علت آن نیز اقدامات گسترده انجام شده در سازمان آتش نشانی است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم به روز رسانی تجهیزات سازمان آتش نشانی اظهارکرد: اولویت نخست شورای اسلامی شهر تهران در بحث بودجه سازمان آتش نشانی، تامین اعتبار برای به روز رسانی تجهیزات و تامین تجهیزات لازم برای این سازمان است.

نژاد بهرام با اشاره به مشکلات متعدد آتش نشان‌ها بعد از هر حریق خاطرنشان کرد: آتش نشان‌ها بعد از هر عملیات نیاز به ریکاوری دارند تا بتوانند به شرایط عادی باز گردند. یک نیروی آتش نشان در بسیاری از عملیات‌هایی که حضور پیدا می‌کنند دچار بحران روحی شده و باید برای بازگشت وی به زندگی عادی برنامه ریزی شود.

وی در خصوص میزان اعتبارات درخواست ارائه شده برای سازمان آتش نشانی در بودجه سال ۹۷ خاطرنشان کرد: اداره کل بودجه شهرداری تهران در قالب لایحه، با میزان اعتبارات درخواستی از سوی سازمان آتش نشانی موافقت کرده و این لایحه بدون تغییر به شورای شهر تهران تقدیم شد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بررسی اعتبارات هزینه‌ای در بودجه سال ۹۷ اذعان کرد: در حال حاضر بخش درآمد‌های شهرداری در بودجه سال ۹۷ در شورای شهر بررسی شده و هنوز در بخش هزینه‌ها ورود پیدا نکرده ایم.

نژاد بهرام در رابطه با حادثه اخیر آتش سوزی در ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو که حریق آن بیش از ۵۰ ساعت ادامه داشت اظهارکرد: در شرایطی که این حادثه بسیار گسترده بود، اما خوشبختانه سازمان آتش نشانی برای حضور در این عملیات به هیچ وجه با کمبود امکانات مواجه نبود و طی صحبت‌هایی که با مسئولان این سازمان صورت گرفت، آن‌ها اعلام کردند که سازمان در حال حاضر با مشکل کمبود امکانات مواجه نیست.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.