رئیس شورای شهر تهران :

انتقادات به نحوه اداره شورا را وارد می‌دانم/ بررسی بخشی از بودجه ۹۷ شهرداری در جلسه محرمانه

انتقادات به نحوه اداره شورا را وارد می‌دانم/ بررسی بخشی از بودجه ۹۷ شهرداری در جلسه محرمانه
رئیس شورای شهر تهران انتقادات به نحوه اداره جلسات شورا را وارد دانست و گفت: من همیشه انتقادات را وارد می‌دانم و هر کدام را بررسی کرده و اصلاح می‌کنم.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: ۸۸۹۸
Share
اسکان نيوز: با گذشت نزدیک به شش ماه از آغاز به کار شورای شهر تهران و برگزاری بیش از چهل و هفت جلسه علنی انتقاداتی از سوی برخی از اعضای شورای شهر در مورد نحوه اداره جلسات توسط رئیس و هیات رییسه شورا مطرح شده است.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به این انتقادات که بارها در صحن علنی شورا مطرح شده است،گفت: اشکال ندارد،‌ باید همیشه انتقاد کرد. خیلی هم خوب است، ما همیشه انتقادات را گوش می‌دهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا این انتقادات را وارد می‌داند، پاسخ داد: من همیشه انتقادات را وارد می‌دانم و   هر کدام را بررسی کرده و اصلاح می‌کنم. باید همیشه یاد بگیریم.

همچنین رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اتمام بررسی بودجه سال آینده شهرداری در شورای شهر، در رابطه با اتمام سریع بررسی و تصویب بوجه 97 و ابهامات موجود گفت: در جلسات کمیسیون تلفیق روی مباحث خیلی بحث می‌کنیم. بودجه هم در همان جلسه محرمانه و غیرعلنی شورا به بحث گذاشته شد و بعد دوباره بودجه را به صحن آوردند.

گفتنی‌است، اعضای اصلی کمیسیون تلفیق روسای کمیسیون‌ها،‌ هیئت ریسه و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورا هستند.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.