در آستانه برگزاری بزرگ‌ترین همایش استخدامی الوپیک

اولویت حمایتی شورا، استارت‌آپ‌های موفقی مانند الوپیک است

عضو کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: شورای شهر از استارت‌آپ‌هایی که بتوانند مانند الوپیک مشکلی از کلانشهر تهران رفع کنند، حمایت می‌کند.
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب: ۹۲۳۸
Share
اسکان نيوز: ناهید خداکرمی عضوکمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: اگر طبق قانون، شهرداری می‌تواند به جایی کمک کند، استارت‌آپ‌ها باید در اولویت قرار گیرند.
 
وی در پاسخ به این سوال که برنامه شورا برای حمایت از استارت‌آپ‌ها چیست؟ گفت: وجود پدیده استارت‌آپ و کسانی که صاحب ایده و فکر هستند و تلاش می‌کنند برای اینکه ایده‌شان را پیش ببرند مسئله بسیار مهمی بوده که مورد حمایت شورا نیز است.

وی ادامه داد: اما استارت‌آپ‌هایی برای شورا مهم هستند که مشکلی از شهر حل کنند مثل الوپیک. اما اینکه ما بخواهیم حمایت‌هایمان صرفا مادی باشد خیلی درست نیست کسانی که صاحب سرمایه هستند، باید تشویق شوند که از این استارت‌آپ‌ها حمایت کنند ما هم شرایط را برای شناسایی آن‌ها، ایده‌ها و حمایت معنوی فراهم می‌کنیم.

عضو شورای شهر تهران معتقد است: بعضی از شرکت‌هایی که تحت عنوان دانش‌بنیان هستند، مشکلی حل نمی‌کنند اما متاسفانه چون قوانین ما به‌گونه‌ای است که اجازه وسعت بدون دلیل داده است، می‌بینیم که تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان در کشورمان چندین برابر سایر کشورهاست، ولی خروجی ناچیزی داریم.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.